Çözüldü GT520M monitörden Televizyona Geçişte FPS Kaybı Yaşar Mıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Lukaku

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar,
Laptop kullanıyorum ve sistemim budur. Dün masaüstü üzerine bir konu açmıştım ve şimdi bir soru daha sormak istiyorum. Bilgisayarımı LCD televizyonuma bağlıyorum ve yeni bir şey öğrendim. Laptopun ekranını komple televizyona aktarıp çözünürlüğü ona göre ayarlandığını 1920x1080 P oluyor ve size de sormak istedim oyunları bu şekilde oynasam FPS kaybına uğrar mıyım? Yanlış bir şey yazdıysam özür dilerim. Görüş bildiren herkese teşekkür ederim.

Hayırlı forumlar, iyi geceler.
Not: Metin 2 oynuyorum. 60 FPS sabit yeterli oluyor.

04gyV8.jpg

A0N320.jpg

Çözüm
Metin 2 tarzı oyunlarda Full HD çözünürlük için fazlasıyla yeterli bir sistem. Hatta GT520M ile FHD ayarlarda çoğu oyunu en düşük grafik seviyesinde oynayabilirsin.
Bence Metin2 gibi oyunlarda sıkıntı olmadan oynarsın.

Öncelikle herkese Merhaba arkadaşlar Laptop sistemim budur dün masaüstü üzerine bir konu açmıştım ve şimdi bir soru daha sormak istiyorum bilgisayarımı LCD televizyonuma bağlıyorum ve yeni bir şey öğrendim laptobun ekranını komple televizyona aktarıp çözünürlüğü ona göre ayarlandığını 1920x1080 P oluyor ve sizede sormak istedim oyunları bu şekilde oynasam fps kaybına uğrarmıyım yanlış birşey yazdıysam mağzur görün görüş bildiren herkese teşekkür ederim hayırlı forumlar iyi geceler

A0N320.jpg

04gyV8.jpg
Bilgisayarının çözünürlüğünü söylersen daha iyi olur.
Not: Yazdıysanız görmedim.

Metin 2 tarzı oyunlarda Full HD çözünürlük için fazlasıyla yeterli bir sistem. Hatta GT520M ile FHD ayarlarda çoğu oyunu en düşük grafik seviyesinde oynayabilirsin.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı