GT520M MSI Afterburner ekran kartı ayarı

Mehmetxqqq

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar laptop ekran kartım GT520M 1GB.
MSI Afterburner'da;
Core clock 740MHz.
Memory clock 800MHz.
Olarak kullanıyor. Oyunlarda 740 MHz Core clock kullaniyor bence yetersiz kalıyor sizce ben bunu kaç yapmalıyım? Ekran kartının yanmayacağı şekilde.

Son düzenleyen: Moderatör:
Overclock yapmaya çalışıyorsunuz. Çoğu NVIDIA mobil GPU 135 MHz ile sınırlıdır overclock konusunda. Her kartın potansiyeli farklıdır, her kart fabrikadan aynı kalitede çıkmaz ve her kartın potansiyeli aynı değildir. Görüntü bozulmayacak yere kadar artırabilirsiniz. Isılara dikkat etmek lazım.

Frekansın düşük veya yüksek olmasından bağımsız olarak overclock ekran kartınıza kalıcı hasar verebilir.

Overclock yapmaya çalışıyorsunuz. Çoğu NVIDIA mobil GPU 135 MHz ile sınırlıdır overclock konusunda. Her kartın potansiyeli farklıdır, her kart fabrikadan aynı kalitede çıkmaz ve her kartın potansiyeli aynı değildir. Görüntü bozulmayacak yere kadar artırabilirsiniz. Isılara dikkat etmek lazım.

Frekansın düşük veya yüksek olmasından bağımsız olarak overclock ekran kartınıza kalıcı hasar verebilirsiniz

Frekansın düşük veya yüksek olmasından bağımsız olarak overclock ekran kartınıza kalıcı hasar verebilir.
Evet bende bu yüzden soruyorum ne kadar yapmalıyım diye

Evet bende bu yüzden soruyorum ne kadar yapmalıyım diye
"...Her kartın potansiyeli farklıdır, her kart fabrikadan aynı kalitede çıkmaz ve her kartın potansiyeli aynı değildir. Görüntü bozulmayacak yere kadar artırabilirsiniz."

Geri
Yukarı