GT525M ve i5 2450 Sistemde ETS 2 kasıyor

Penthos Music

Centipat
Daha fazla  
6 GB RAM 1GB ekran kartı GT525M i5 2450 2.50GHz kasıyor internetten ETS 2'nin sistem özelliklerini baktım normal ayarlarda, normalde oynayabilmem lazım fakat en düşük ayarlarda bile 40 FPS gördüğüm zaman öpüp başıma koyasım geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınızda zararlı yok değil mi?

Normalde oynayabilmeniz lazım, altı üstü.

Laptop'un termal macunu en son ne zaman değişti?

1366x768 kabul ettim ekranınızı.

Her ayar düşük olsun, gölge dahil.

Diğer bütün ayarlar kapalı olsun. ( O tikli kutular)

Yayalar açık olsun.

Yüzde ayarını %75 yapın, görüntü kalitesi kaybetmeden FPS artar.

Bilgisayarınızda zararlı yok değil mi?

Normalde oynayabilmeniz lazım, altı üstü.

Laptop'un termal macunu en son ne zaman değişti?

1366X768 kabul ettim ekranınızı.

Her ayar düşük olsun, gölge dahil.

Diğer bütün ayarlar kapalı olsun. ( O tikli kutular)

Yayalar açık olsun.

Yüzde ayarını %75 yapın, görüntü kalitesi kaybetmeden FPS artar.

Termal macun değişeli 1 ay anca ya oldu ya da olmadı 1366X768 ekran o dediklerinizi deneyeceğim
Çok normal. Daha iyi laptopumla 30 FPS oynuyordum. Sistem gereksinimlerini karşıladığını sanmıyorum. Sizinki mobil.
Mobil derken ?

@Penthos Music En fazla FPS arttıran ayarlar o çözünürlük yüzdesi ayarı ve gölge ayarı. Gölgeyi ''devre dışı'''ya alın.

Önceki konularınızda Zula'nın kastığını söylemişsiniz 🤔

Oyunun sistem gereksinimlerinde GTS 450 ayarında GPU istediği söyleniyor. Sizinki GTS 450'den daha güçsüz.

@Penthos Music En fazla FPS arttıran ayarlar o çözünürlük yüzdesi ayarı ve gölge ayarı. Gölgeyi "devre dışı"ya alın.

Önceki konularınızda Zula'nın kastığını söylemişsiniz 🤔

Oyunun sistem gereksinimlerinde GTS 450 ayarında GPU istediği söyleniyor. Sizinki GTS 450'den daha güçsüz.

Evet birçok oyun kasıyor o yüzden konu açıyorum ve bir şey soracağım ETS 2'ye Mercedes travego modu kastırır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Evet birçok oyun kasıyor o yüzden konu açıyorum ve bir şey soracağım ETS 2'ye Mercedes travego modu kastırır mı?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu tür modlarda genelde daha fazla poligon var, o yüzden kastıracaktır.

Oyunu modsuz, vanilla oynamanızı öneririm.

Geri
Yukarı