GT540M LoL'de ve Watch Dogs'ta Kasıyor

Arkadaşın dediği sistem bende de var
-İ7
-8 GB RAM
-Nvidia Geforce 540M

Watch dogs'u açıyor fakat oynamak imkansız. Ayarlar Low da olmasına rağmen. Kaç gündür uğraşıyorum ekran kartı mı yetersiz yoksa oyunda mı sorun bazı arkadaşların ekran kartı çok iyi olmasına rağmen kasıyormuş..

Arkadaşın dediği sistem bende de var
-İ7
-8 GB RAM
-Nvidia Geforce 540M

Watch dogs'u açıyor fakat oynamak imkansız. Ayarlar Low da olmasına rağmen. Kaç gündür uğraşıyorum ekran kartı mı yetersiz yoksa oyunda mı sorun bazı arkadaşların ekran kartı çok iyi olmasına rağmen kasıyormuş..
Aynı ekran kartına sahibim. Bende de açıyor ama oynanmıyor. Çok kasıyor.

Sorunu tam olarak çözemedim ekran kartı pek iyi değil onu anladım gta 4 eflc de bile en düşük ayarlarda oynayabiliyorum. Acaba güncelleme ile düzelebilir mi ne yapsam ?

Daha önce 20 fps altı anca demiştim ama oyunu denedim. 1280x720 çözünürlükte low ayarda 25 altına hiçbir zaman düşmedi ve 30 fpsye kadar çıktı.

Lol'ü 3 gb ram i3 ve 310m ekran kartiyla ekranin max çözünürlüğünde en düşük ayarlarda 120 130 fps ile orta ayarlarda 60, 70 fps ile oynayabiliyorum.

Arkadaşımda da GT540M var ve i5 işlemci 4GB RAM varken en düşük ayarlarda 150-200 fps'de LoL oynayabiliyor. Çok nadir donmalar oluyor. O da sıcaklıktan kaynaklanıyor.

Düzenleme : İmla

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı