GT610M CS:GO 60 FPS alır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

Tarçın07

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarımın özellikleri;

-Acer5750G

-4 GB DDR3 600-700MHz RAM.

-GT610M

-Intel i5 2450M.

Şimdi ben RAM'i 2x4 1333MHz olarak upgrade yapsam. Ya da işlemciyi 3.00GHz'lik işlemciyle değişsem sabit olarak Low ayarlarda 60FPS alabilir miyim? (bilgisayar 10 senelik)

Almaz mümkün değil GT 630 6GB RAM vardı 480p Very Low ayarlarda bile kasıyordu. 10 senelik olduğunu da hesap edersek %0 ihtimal. Ek olarak ısınıp kendi kendini kapatır işlemciyi de değiştiremezsiniz.

E o zaman suanda rekabetci Mac'larda nasıl 40-60 FPS aliyorum bide bu bilgisayarda. Bence sizin bilgisayarlarinizda bir sıkıntı var.
Almaz mümkün değil GT 630 6GB RAM vardı 480p Very Low ayarlarda bile kasıyordu. 10 senelik olduğunu da hesap edersek %0 ihtimal. Ek olarak ısınıp kendi kendini kapatır işlemciyi de değiştiremezsiniz.
630 ekran karti ve 6GB RAM ile CS:GO kasmaz sen kimi kandiryorsun knk be ya. Bence baska bir sıkıntısı var onun ısınma ya da HDD gibi

E o zaman suanda rekabetci Mac'larda nasıl 40-60 FPS aliyorum bide bu bilgisayarda. Bence sizin bilgisayarlarinizda bir sıkıntı var.

630 ekran karti ve 6GB RAM ile CS:GO kasmaz sen kimi kandiryorsun knk be ya. Bence baska bir sıkıntısı var onun ısınma ya da HDD gibi
Yalan söylediğimi düşünüyorsan git yap ne yapıyorsan. Ama sonra burada bilgisayarım ısınıp kapanıyor diye de konu açma. Aynı şey sana da olacak.

Yalan söylediğimi düşünüyorsan git yap ne yapıyorsan. Ama sonra burada bilgisayarım ısınıp kapanıyor diye de konu açma. Aynı şey sana da ol
Kardeşim madem GT630 6GB RAM ile açamadım diyorsun, bari nedenini açıkla. Tek dediğin açmadığı. Belki başka bir şey olmuştur. Ne zamandır konu açıyorum, hep aynı tür cevaplar. SSD performans artırmaz diyolar, SSD'yi bir taktım oyunlarım uçtu. Eee yani nasıl güveneyim şimdi? Sadece detaylı şekilde anlatsanız hiçbir sorun yok. Siz bir problemi sadece sonuç ile cevaplıyorsunuz. Çözüm yok.

GT630 6GB RAM ile açamadım diyorsun
Yazdıklarımı düzgün oku, ben açamadım demedim. 60 FPS oynayamazsın dedim sana.
Belki başka birşey olmuştur ne biliyon
Hayır? Sistem çok eskiydi dolayısıyla yaşlı olduğu için ısınıyordu ve ek olarak performansı çok düşüktü bunu anlamayanda ne bileyim.
SSD performans arttırmaz diyolar, SSD yi bi taktım oyunlarım uçtu
Max 5 FPS artar, CS gibi oyunlara daha hızlı girersin kendi kendini kandırma.
Söylediklerimi beğenmiyorsan git ne yapıyorsan yap sonra bilgisayarım 100 derece oldu diye de konu açma ama.

Yazdıklarımı düzgün oku, ben açamadım demedim. 60 FPS oynayamazsın dedim sana.

Hayır? Sistem çok eskiydi dolayısıyla yaşlı olduğu için ısınıyordu ve ek olarak performansı çok düşüktü bunu anlamayanda ne bileyim.

Max 5 FPS artar, CS gibi oyunlara daha hızlı girersin kendi kendini kandırma.
Söylediklerimi beğenmiyorsan git ne yapıyorsan yap sonra bilgisayarım 100 derece oldu diye de konu açma ama.

Amaaaan sıktı geç lütfen. Ben konu açıyorumda senin gibileri için konu açmıyorum. Yazdığın yazıyı da okudum doğru olsaydı zaten burada olay çıkarmazdım.
Ve bilmeden konuşma diyorsun ama bence bi aynaya bak. Mümkün değil, %0 İhtimal, Değiştiremez gibi kelimeleri kullanırken dikkat et ! İşlemciyi değiştirebiliyorum rPGA988b soketi. Ben şu anda ilemcim ve ekran kartım normalden daha sıcak olduğu halde 800x600 ayarlarda 20-35FPS alıyorum Isınma olmadığını düşünürsek ve GT610M ekran kartının GT610'dan daha iyi olduğunuda düşünürsek 70FPS göz kararı garanti. Senin bilgisayarında sıkıntı var ise bundan banane kardeş. Biraz araştırma yapda konuş lütfen. Bunu çoğu zaman yaşadım lütfen bilemeden konuşulmasın pls
Yaşlı sistem ısınıyor diye bir maazeret olamaz. Bakımını yap bak nası soğuyor
Yalan söylediğimi düşünüyorsan git yap ne yapıyorsan. Ama sonra burada bilgisayarım ısınıp kapanıyor diye de konu açma. Aynı şey sana da olacak.

Kardeşim ikidir aynı cümleyi söylüyorsun. Ben sana muhtaç değilim. Konumuda açarım cevabımı da yazarım (saygı çerçevesini aşmadıkça). Bundan sanane! Ben sana gel bana cevap ver mi dedim. Benimle muhatap mı ol dedim. Bak bilgisayarın adınıda yazmışım. Git bilgisayarı araştır sonra gel yaz, lafım yok. Ama sen kendi bilgisayarından örnekleme yapıyorsun. Yanlış !
aynı muhabbet FI3x adlı kullanıcı içinde geçerli. Sadece 30FPS alırsın diyip geçiyorsunuz. Neden 30FPS bunu işte hiç söylemiyorsunuz !?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam nasıl almış 30-60FPS'yi

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı