GT630 ile GTA V oynanır mı?

• Konuyu başlatan CanFakedead
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 6B
C

CanFakedead

Ziyaretçi
Selam dostlarım ben CanFakedead.

Öncelikle herkese iyi forumlar bildiğiniz üzere E3 2014 oyun fuarında GTA 5 pc için duyuruldu. Tabi herkesin aklında benim sistemim kaldırırmı sorusu yer aldı..

Evet bu soru benimde aklımda :)

Sistemim:

• i7 3770 3.4ghz
  • 8GB Ram
  • ve GT630 4gb ekran kartı.

Bi yerde okuduğuma göre open world oyunlar en çok işlemci yermiş. Yani ekran kartım düşük farkındayım da işlemciyle kurtarabilirmiyim bu oyunu. Görüş açısını da düşürsem. Low bile olsa GTA 5 için bilgisayarım hazır mı?

Konuma cevap veren değerli Technopat ailesine teşekkür ederim cevaplarınızı merakla bekliyorum. İyi forumlar :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet Casper maduruyum.GTX560 yerine GT630 kartlı pc vermişlerdi.Her neyse kartımı değiştirene kadar GTA 5 low da açarmı işlemcide kurtarırmı ?

Arkadaşlar bende merak ettim burdan soruyum bir sistem topladım bende bu hafta sonu alcam gta 5 en yüksek ayarlarda kaldırırmı acaba ?
dfdfdfdfdfdf3.png

GT630 ve i7 low da açarmı Bf4'ü 1280x1024 çözünürlükte Mediumda 30fps üstü oynuyorum. NOT: Monitör çözünürlüğüm 1280X1024 Kare bunuda göz önünde bulundurursak..

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı