GT635M GTA 5 açar mı?

• Konuyu başlatan polatxp635
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 13B
Sen buna oyun oynamak mı diyorsun ? Maksimum 20 FPS alırken mi ? Güldürdün şu anda...

Ve not olarak. Bizler oyun Yüksek ayarda açılmaz demiyoruz. Oyunu doğru düzgün, hadi onuda geçtim, önünü göremezsin oynarken. Yani yazıları tam okuyup doğruca anlamadan direkt yorum yapman, ortalığı karıştırıyor sürekli.

Ortalığı karıştırıyor sürekli ? Takipçim misin ? Ne zaman ve nerde gördün sürekli karıştırdığımı ? 25 FPS'de oyun oynarken önünü göremediğine emin misin ? Ben yazıyı ve konuyu iyi inceledim ve iyi okudum sen rahat ol.

Oyun çıktıda, satılıyorda, oynanıyorda, günaydın diyelim sana. Ayrıca GTX 680 dediğimiz kart bu oyunda 60 70 FPS alır en az.

https://www.technopat.net/forum/aks...-680-dciit-ile-crysis-3-fps-testi-uzalan.html 1. Şu konuya bir bak derim.

Haa şimdi dur. Sen bunu da kendi kafana göre algılarsın. Hemen tercüme edeyim. Oyunun kartı ne kadar zorladığını göstermek için bu linki gönderdim.

2. Sürekli Intel'i savunup, durup dururken konuyu kendi yönüne çektiğini, zaten konularda gördük. Takipçim misin diyor birde. Forumda takılmak ne zamandan beri kişisel takip oldu ? Ve konuları doğru düzgün okuyup anlayarak yorum yaptığından şüpheliyim. Bu arada laflarının arasına küçükten laf koymaya çalışmanı da anlamadım değil.

Neyse boşver. Durduk yerden şu şöyle oldu böyle olacak diye tartışma çıkarmayalım. Konuyu kapat gitsin...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bunu açıklamıştı Recep abi. İnsan gözü 25 FPS görüyor, ama 60 FPS'yi algılayabiliyor. Yani görüntünün akıcı olmasını algılayabiliyor. ;)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı