GT635M laptopta oyunlar kasıyor

MyoxineMONSTER

Femtopat
Daha fazla  
Profilimde yeni bir sistem alacağımı söylemiştim, işlemci ısınır demiştiniz vazgeçtim. Eskiyle idare ediyorum şimdilik. Eski laptopum ortalama düzeyde olmasına rağmen kasıyor, %100 disk hatası alıyorum. CS:GO gibi oyunlarda kasma çok oluyor, hiçbir oyun oynanmıyor.

Sistem: i7 3.nesil- 8 GB RAM-çift ekran kartlı Intel Graphics 4000 ve GT635m bulunmakta Windows 10 kuruludur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Profilimde yeni bir sistem alacağımı söylemiştim, işlemci ısınır demiştiniz vazgeçtim. Eskiyle idare ediyorum şimdilik. Eski laptopum ortalama düzeyde olmasına rağmen kasıyor, %100 disk hatası alıyorum. CS:GO gibi oyunlarda kasma çok oluyor, hiçbir oyun oynanmıyor.

Sistem: i7 3.nesil- 8 GB RAM-çift ekran kartlı Intel Graphics 4000 ve GT635m bulunmakta Windows 10 kuruludur.

HDD mi var? Eğer HDD varsa SSD almanız etki edecektir.

HDD ile Windows 10 mu kullanıyorsun?
evet HDD kullanıyorum
Windows 10 için 'HDD alın' diyen tamirci mi? Windows 8.1 Home'a geçin çünkü Windows 10 HDD ile değil SSD ile kullanılıyor.
Zaten laptopun sıfır aldığımda windows 8 kuruluydu ben değiştirmek istedim windows 8.1 geçsem düzelicekmi sorun ona göre yapacağım

Son düzenleme:

Geri
Yukarı