GT710 aldım sahte çıktı

Ben yollasam aranızdan birine incelese bana RTX 3090 24 GB gönderebilir mi? Gelen karta baktım CPU-Z üzerinden GT 730 4096MB yazıyor. Dolandırıcılığa bakar mısınız ya. Ben 1GB ekran kartı alıyorum adamlar bana MB ekran kartı gönderiyor. Neyse dedim çok şükür bari hıyar gelemedi bir test yapayım CrystalDiskMark 7 üzerinden. Çok şükür %99 sağlık verdi. Kutuyu açmasan %99 oluyor zaten bu bileşenler. Windows 10 chinese government Edition sağ olsun otomatik AMD sürücülerini kurdu. Biraz sinirlendi herhalde kart uçak sesleri çıkarıyor. Dual bant sayesinde unıx olan masaüstüme geçtim. (Linux sevmiyorum) sonun da sakinleşti. Bu Windows 10 çok kötü. Turbox SSD dahi kaldırmıyor.
Şuradan ironi olduğunu anlamanız lazım, zaten mizah ve eğlence başlığı altında açılmış. Ona göre yorum yaparsanız daha mantıklı olur bence.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Khontkar abimizin Ekincan Arslana verdiği yanıt ile cevap vereyim sizlere.
Screenshot_20210308-233834.jpg

Ben bunu ciddi konu sanmıştım, taa ki yorumlardaki mizah ve eğlence kategorisine ithafen yapılmış mesajları görene kadar...

Mizah yeteneğini geliştirmelisin, hiç komik değildi.
Teşekür ederim hocam. Siz beni tanıdınız mı? Kulaklık almışsınızdır umarım.

Geri
Yukarı