GT710 sistem kasıyor

AlperenHoca

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ekonomik durumlardan dolayı 2.eline güvenemeyip sıfır aldığım bir kart. Konuya başlamadan önce lütfen bu kart alınmaz bu kart çöp ama kankam böyle demeyin birbirimizi üzmeyelim lütfen. Sistem i5 3470, GT710 2 GB, 8 GB RAM, 1 TB HDD bu sistem daha önce bende vardı fakat ne kasma ne donma yapıyordu Valorant'ı ya da Minecraft'ı açarken çok bekliyorum. Valorant'ı açamıyorum diyebiliriz bu sisteme ayrıca Windows ya da Opera'da falan da kasıyor. Bu sisteme SSD koysak bir nebze kurtarır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar ekonomik durumlardan dolayı 2.eline güvenemeyip sıfır aldığım bir kart. Konuya başlamadan önce lütfen bu kart alınmaz bu kart çöp ama kankam böyle demeyin birbirimizi üzmeyelim lütfen. Sistem i5 3470, GT710 2 GB, 8 GB RAM, 1 TB HDD bu sistem daha önce bende vardı fakat ne kasma ne donma yapıyordu Valorant'ı ya da Minecraft'ı açarken çok bekliyorum. Valorant'ı açamıyorum diyebiliriz bu sisteme ayrıca Windows ya da Opera'da falan da kasıyor. Bu sisteme SSD koysak bir nebze kurtarır mı?
Evet. Bir nebze kurtarır.

Dostum SSD oyunda 1 FPS bile artırmaz. Ancak oyun açılışına oyun içi kaplama droplarına çözüm olur ayrıc Windows ve Opera kullanımın da bayağı serileşir. SSD'yi mutlaka al.

Selam ben GT710 1GB Ekran kartı almayı düşünüyorum sizce alayımmı? internetten fps testlerine baktım benim için ideal fps değerleri GTA 5, Valorant, CS:GO gibi oyunlar oynayacağım sizce bana yetermi ve ben çok fps istemiyorum 30, 60 fps bana yeter.

Yeni konular

Geri
Yukarı