Çözüldü GT720M 0 MHz olarak gözüküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memocukk

Centipat
Daha fazla  
GT720M kullanıyorum lakin ekran kartı 0 MHz ve çoğu bilgisi gözükmüyor. Driver doğru driver konusunda sıkıntı yok ama anlamadığım şekilde ekran kartı okunuyor ama çalışmıyor hocam. Kod 43 hatası da alıyorum bu neden kaynaklanıyor?

Acaba gömülü ekran kartım çok ısındığından sarsılmış oynamış olabilir mi içini açıp bakmadım.

Dosya Ekleri

• ekrankartı2.PNG
    ekrankartı2.PNG
    28,2 KB · Görüntüleme: 41
  • ekran kartı1.PNG
    ekran kartı1.PNG
    35,7 KB · Görüntüleme: 37
Son düzenleme:
Çözüm

Cihazın son BIOS'unu bulup yükle. Eger sorun devam ederse cihaz arka kapağı açacaksın. GPU etrafında ufak dikdörtgen şeklinde RAM'lar var. Onların üstüne mercekle bakacaksın. İğne ucu gibi patlak delikler görürsen bilki GPU RAM'ını patlatmışsın. MHz ayarnı Full yaptığını yazmıştın. Ondan şüpheleniyorum.

Cihazın son BIOS'unu bulup yükle. Eger sorun devam ederse cihaz arka kapağı açacaksın. GPU etrafında ufak dikdörtgen şeklinde RAM'lar var. Onların üstüne mercekle bakacaksın. İğne ucu gibi patlak delikler görürsen bilki GPU RAM'ını patlatmışsın. MHz ayarnı Full yaptığını yazmıştın. Ondan şüpheleniyorum.

Çözüm

Hocam siz var ya canavarsınız. BIOS Update yaptim, düzeldi. Sağ olun. 1 senedir bununla uğrasiyorum, konu açiyorum, bir kişi BIOS Update demedi.

Sizin sayenizde artık oyun oynayabileceğim. Kasmadan.

En azından Valorant ama çok mutluyum ne desem bilemiyorum.

Hocam siz var ya canavarsınız BIOS Update yaptim düzeldi sağ olun 1 senedir bununla uğrasiyorum konu açiyorum bir kişi BIOS Update demedi.

Dost senin adına sevindim. Bir daha cihazını kurcalama MHz falan. Kullandığın yazılım cihazın BIOS yazılımına etki etmiş normalde böyke bir şey olmamalıydı.

Ayrıca 20 yıldan fazla ne cihazlar gördüm.

Dost senin adına sevindim. Bir daha cihazını kurcalama MHz falan. Kullandığın yazılım cihazın BIOS yazılımına etki etmiş normalde böyke bir şey olmamalıydı.

Ayrıca 20 yıldan fazla ne cihazlar gördüm.
Muhteşemsiniz hocam diyeceğim başka bir şey yok çok teşekkür ederim efenim.

Geri
Yukarı