GT730 alınır mı?

Olsa onu alırdım. Bir de soru sormak istiyorum.
Benim işlemcim Pentium G3240 ekran kartım yok, RAM'de 4x2 1600MHz. 1030 takarsam oyun performansım ne kadar artar?

Hocam CS Valorant takılıyorum diyosanız ekran kartı 100 de 60 yükle çalışır işlemci 100 de 100 yükle çalışır hatta açabilir mi bilmiyorum açar sanırım CS Valorant 10 FPS fark eder sanırım 1030 yerine harici F kafasında olmayan bir işlemci tercih etseniz ve bir kule tipi fan alsaydınız daha iyi olur.

Hocam CS Valorant takılıyorum diyosanız ekran kartı 100 de 60 yükle çalışır işlemci 100 de 100 yükle çalışır hatta açabilir mi bilmiyorum açar sanırım CS Valorant 10 FPS fark eder sanırım 1030 yerine harici F kafasında olmayan bir işlemci tercih etseniz ve bir kule tipi fan alsaydınız daha iyi olur.
Valorant, CS değil genellikle Roblox oynuyorum.

Tamam hocam idare eder.

Bir videoda adam benim sistemin aynısını kullanıyor ama RAM'i 6 GB, CS:GO'da 90 100 FPS alıyor. Benim kafam karıştı, linki de atabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir videoda adam benim sistemin aynısını kullanıyor ama RAM'i 6 GB, CS:GO'da 90 100 FPS alıyor. Benim kafam karıştı, linki de atabilirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

40-45 FPS alıyor 90 100 değil ki.

Dostlar, şu an elimde ASUS HB81M-K anakart var. Anakarta uygun bir ekran kartı almak istiyorum. Sizce 1000-2000TL bütçe arasında GT730 yerine alabileceğim başka bir GPU önerisi var mıdır?

Hocam benim sistemim bu

AMD Ryzen 5 5600X 3.70 GHz
ASUS Prime B450M-A II
MSI GeForce GT 730 4 GB 128 bit ( bütçem bu yetti alamadım daha iyisini işimi görüyor)
512 GB SSD / 2 TB HDD
16 GB RAM

Yeni konular

Geri
Yukarı