GT730 - Core 2 E8400 GTA 5 Kaldırır mı?

GTA 5 Kaldırır mı?

• Evet

Oy: 12 66,7%
  • Hayır

Oy: 6 33,3%

• Oy verenlerin toplamı
    18
Sistemim:
  • Ekran Kartı: MSI GT730 2GB DDR3 128-bit
  • Bellek: 4GB
  • İşlemci: Core 2 Duo E8400
  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
GTA 5'i düşük ayarlarda 1440x900 çözünürlükte oynayabilir miyim? Ankette cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Evet bu videoyu defalarca izledim. Videodaki sistemde bulunan işlemciyi bilmiyoruz. Dolayisiyla ben GT730 ve E8400'ün nasil bir performans vereceğini merak ediyorum.

GTA 5 sistem gereksinimlerinde minimum olarak Q6600 öneriliyor. Bu da 4 çekirdekli bir işlemci kullanmıyorsanız oyunda sıkıntı yaşayabilirsiniz demek oluyor. Videodaki sistemde kullanılan işlemci muhtemelen makalede yazıyordur fakat şu anda bakmaya fırsatım yok bu yüzden size oldukça mantıklı bir tahmin yürütme yapacağım. O sistem Technopat'ın test sistemi ve quad channel RAM desteğine sahip. Bu da demek oluyor ki o sistemde bulunan işlemci 4-8 gerçek çekirdeğe sahip bir işlemcidir. İşlemci tarafından bu videodakinde hiçbir sıkıntı olmadığını garanti ederim ama sizin işlemciniz 2 çekirdekli olduğu için sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Sonradan yazıyorum kaldırır, ama problem çıkartabilir. Sadece Ram'i 8GB yükseltmenizde fayda var. Ben P4 sistemimi imzamdaki bileşenler ile GT730'la beraber yenilieceğim. Sizde Sadece işlemcinizi yenileyebilirsiniz.

Ben 1440x900 çözünürlükte GT240 ve Q8300 ile 30-35 fps oynuyordum. Tabi GDDR5 olmasının da etkisi olmuş olabilir bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı