GT730 Counter-Strike Global Offensive FPS Sorunu

Ayadeniz10

Hectopat
Daha fazla  
Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60GHz işlemci
1 terabayt harddisk
8GB RAM

Asus GT730 4GB 128bit ekran kartım var fakat dust2 haritasında bile 60-70-80 FPS ile oynuyorum ama 1-1 oynadığım maçlarda 120-130 FPS alıyorum sorun neyden olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim özelliklerimden düşük bilgisayarlar bile daha fazla FPS alıyor sinirim bozuluyor. Bu konuda şimdiden cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60GHz işlemci
1 terabayt harddisk
8GB RAM

Asus GT730 4GB 128bit ekran kartım var fakat dust2 haritasında bile 60-70-80 FPS ile oynuyorum ama 1-1 oynadığım maçlarda 120-130 FPS alıyorum sorun neyden olabilir yardımcı olursanız çok sevinirim. Benim özelliklerimden düşük bilgisayarlar bile daha fazla FPS alıyor sinirim bozuluyor. Bu konuda şimdiden cevap veren bütün arkadaşlara teşekkür ederim.

Haritadaki oyuncu sayısıyla fps arasında ters orantı vardır. Eğer 120-144 Hz monitör kullanmıyorsan daha yüksek fps almanın bir faydası olmayacaktır. 60 fps'in altına düşmediği sürece fazla sorun etme. Fazla teknik bilgim olmadığı için bunları söyleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı