GT730 sistem Assassin's Creed Unity oynatır mı?

TAKİEN

Centipat
Daha fazla  
Sistem bilgileri:
Ekran kartı: GT730 DDR3.
İşlemci: i7 3770K.
RAM: 16 GB.
SSD: 500GB.
DX11 ve Win 10Pro.
Bu sistemle Assassin's Creed untiy en düşük ayarda kaç FPS oynarım?

Kaldırabilir ama 20 25 FPS alırsınız bu da sizi tatmin etmez.

Ayarları olduğunca düşürsem en fazla ne kadar alırım mesela çözünürlüğü 800x600 yapıp.
Diğer bütün ayarlar Low da olsa en fazla ne kadar alabilirim? Yani oyunun tadını çıkarmak için kaç FPS'e ihtiyacım var?

Kaldırabilir ama 20 25 FPS alırsınız bu da sizi tatmin etmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela bu vieoda işlemcisi benden düşük olmasına rağmen gayet akıcı bir şekilde ayarlar mediumda oynayabiliyor. Bu nasıl oluyor anlamıyorum. Oyun Online bir oyun da değil güncelleme de gelmiyor. Yani o videodaki sistem ile benim sistemimi karşılaştırısak benim sistemim daha iyi olmasına rağmen o akıcı bir şekilde oynayabiliyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Veya hbu adam da aynı şekilde benim sistemim daha iiyi fakat 30 FPS akıcı oynuyor bende bunun gibi akıcı bir şekilde nasıl oynayabilirim onu düşünüyorum yardımcı olursanız seviinirim.

Son düzenleme:
Sistem Gereksinimleri
  • İşletim Sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating System required)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz.
  • Bellek: 6 GB RAM.
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Hocam Sistem gereksiniminde gösterilen ekran kartları güçlü kartlar sizinki giriş seviyesi bir kart ondan dolayı sisteminiz ne olursa olsun ekran kartını değiştirseniz akıcı bir şekilde oynarsınız oyununuzu.

Ayarları olduğunca düşürsem en fazla ne kadar alırım mesela çözünürlüğü 800x600 yapıp.
Diğer bütün ayarlar Low da olsa en fazla ne kadar alabilirim? Yani oyunun tadını çıkarmak için kaç FPS'e ihtiyacım var?

Mesela bu vieoda işlemcisi benden düşük olmasına rağmen gayet akıcı bir şekilde ayarlar mediumda oynayabiliyor. Bu nasıl oluyor anlamıyorum. Oyun Online bir oyun da değil güncelleme de gelmiyor. Yani o videodaki sistem ile benim sistemimi karşılaştırısak benim sistemim daha iyi olmasına rağmen o akıcı bir şekilde oynayabiliyor.
Veya hbu adam da aynı şekilde benim sistemim daha iiyi fakat 30 FPS akıcı oynuyor bende bunun gibi akıcı bir şekilde nasıl oynayabilirim onu düşünüyorum yardımcı olursanız seviinirim.

Ayarları en düşüğe alın çözünürlüğünüzü düşürün 30 40 FPS oynarsınız hocam.

sistem gereksinimleri
  • İşletim sistemi: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating System required)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz.
  • Bellek: 6 GB RAM.
  • Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan.

Hocam sistem gereksiniminde gösterilen ekran kartları güçlü kartlar sizinki giriş seviyesi bir kart ondan dolayı sisteminiz ne olursa olsun ekran kartını değiştirseniz akıcı bir şekilde oynarsınız oyununuzu.

Ayarları en düşüğe alın çözünürlüğünüzü düşürün 30 40 FPS oynarsınız hocam.

Peki ayarlar en düşükte çözünürlükte en düşükte 40 FPS alırsam akıcı bir şekilde oynayabiliri miyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı