GT730 Valorant "DX11 feature Level 10.0 is required to run the Engine" hatası

SyrseOne

Kilopat
Selam arkadaşlar. Arkadaşım eski ekran kartı DX10 olduğu için bu hatayı alıyordu. Bugün GT730 aldı ve Valorant'a girmeyi tekrar denedi ama yine aynı hatayı aldı. Windows 10 güncellemeleri yaptık, DX güncellemelerini yaptık eski, driverleri silip 391.35 sürümünü yükledik fakat hala aynı sorun devam ediyor. Yardım edebilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu uygula. Yapmış olduklarını atlayabilirsin.

Artı -1 Eksi
Selam arkadaşlar. Arkadaşım eski ekran kartı DX10 olduğu için bu hatayı alıyordu. Bugün GT730 aldı ve Valorant'a girmeyi tekrar denedi ama yine aynı hatayı aldı. Windows 10 güncellemeleri yaptık, DX güncellemelerini yaptık eski, driverleri silip 391.35 sürümünü yükledik fakat hala aynı sorun devam ediyor. Yardım edebilecek var mı?
DirectX i sil tekrardan yükle. O ekran kartını 1 yıl kullandım sorun olmamıştı.

Bunu dener misiniz?

O kart DirectX 12 bile destekliyor. Direcx versiyonları kurulu mu?

O ekran kartı DirectX 12 değil miydi?

GeForce GT 730, NVIDIA tarafından Haziran 2014'te piyasaya sürülen bir grafik kartıydı. 40 nm işlemine dayanan ve GF108-400-A1 varyantında GF108 grafik işlemcisine dayanan kart, DirectX 12'yi destekliyor. DirectX 12, özellik seviyesi yalnızca 11_0'dır ve bu, daha yeni DirectX 12 başlıklarında sorunlu olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoyu uygula. Yapmış olduklarını atlayabilirsin.
bunların hepsini yaptık
DirectX i sil tekrardan yükle. O ekran kartını 1 yıl kullandım sorun olmamıştı.
silip yüklemeyi denemedik deneyelim
O kart DirectX 12 bile destekliyor. Direcx versiyonları kurulu mu?
kurulu ama silip tekrar yükleyeceğiz
O ekran kartı DirectX 12 değil miydi?
öyle ama anlamadık bizde
GeForce GT 730, NVIDIA tarafından Haziran 2014'te piyasaya sürülen bir grafik kartıydı. 40 nm işlemine dayanan ve GF108-400-A1 varyantında GF108 grafik işlemcisine dayanan kart, DirectX 12'yi destekliyor. DirectX 12, özellik seviyesi yalnızca 11_0'dır ve bu, daha yeni DirectX 12 başlıklarında sorunlu olabilir.
oynandığına eminiz ama bizim pc de açılmadı

Yeni konular

Geri
Yukarı