GT740 sistemden 1050 Ti'ye geçmek mantıklı mı?

KaanWS

Attopat
Daha fazla  
Şimdi arkadaşlar ben GT740 ekran kartından 1050 Ti'ya geçeceğim i5-3470 işlemciden de i7-3770'ye geçeceğim. Parası önemli değil fiyatların şimdi gelip de 2. gel RX570 falan alın demeyin. Sıfır almak istiyorum. Sizce bu parça değişikliği güzel FPS alır mı?

Tabiki fark olur daha yüksek fps değerleri alırsınız

GT serisi performans için üretilmiş bir seri değil ama GTX serisi performans için üretilmiş bir seri.
GTX 1050 Ti yeni oyunları bile düşük ayarlarda 30-60 FPS de çalıştırabiliyor, elbette büyük bir performans artışı olur.

Osmanlı devrinde çıkmış kartı neden sıfır almak istiyorsun ki? 1050 Ti'ın sıfırı ancak NVIDIA müzesinde kalmıştır.

Kral 2. El olduğum yerde zaten AMD kartı veya NVIDIA kartı yok her türlü sıfır almam gerek sıfır o zaman 5-6k ya ekran kartı öner varsa

Kral 2. El olduğum yerde zaten AMD kartı veya NVIDIA kartı yok her türlü sıfır almam gerek sıfır o zaman 5-6k ya ekran kartı öner varsa.

Al.

Al.

O karta o para verilmemeli, önerilmemeli.

Şimdi arkadaşlar ben GT740 ekran kartından 1050 Ti'ya geçeceğim i5-3470 işlemciden de i7-3770'ye geçeceğim. Parası önemli değil fiyatların şimdi gelip de 2. gel RX570 falan alın demeyin. Sıfır almak istiyorum. Sizce bu parça değişikliği güzel FPS alır mı?

Sıfır olarak bu fiyatlara alabileceğin kaliteli bir model yok, paranı çöpe atmış oluyorsun. 2. el bakarım diyorsan RX 6600 XT bak.

O karta o para verilmemeli, önerilmemeli.

Sıfır olarak bu fiyatlara alabileceğin kaliteli bir model yok, paranı çöpe atmış oluyorsun. 2. el bakarım diyorsan RX 6600 XT bak.

Sıfır alacak ise tek çare 6500XT kalıyor. 1050 Ti'dan kat ve kat iydir en azından.

Kanka sorun bu H61C anakarta uyumlu değil 👍
Uyumlu.

Yeni konular

Geri
Yukarı