GT740 vs GT730 vs GTX550 Ti vs GTX 560 vs R7 240

tarikk78

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
GT740.
GT730.
GTX550 Ti.
GTX 560 Twin frozer II.
MSİ/Asus R7 240.

Fiyat arttırma gibi bir imkanım yok ve bunlar dışında 600 700 dolaylarında kart bulamadım, bunlar arasından hangisinin en uzun ömürlü (oyun oynayacağım ve yanmasından korkuyorum daha önce de yandı bir ekran kartım) ve en iyi tercih olacağını söyler misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şahsi tercihim 240tan yana olur.

Hocam nedenini açıklayabilir misiniz çok kararsız kaldım bu yazdıklarımdan hangisini alacağım konusunda.

GTX 560 aralarında en çok performansı verendir.

Hocam uzun ömürlü olsun istiyorum Valorant CS:GO falan oynayacağım beni 3 4 sene idare ederse güzel olur ve yanlış bilmiyorsam GTX 560 eski bir kart sizce sıkıntı yaratır mı?

Hocam nedenini açıklayabilir misiniz çok kararsız kaldım bu yazdıklarımdan hangisini alacağım konusunda.

Hocam uzun ömürlü olsun istiyorum Valorant CS:GO falan oynayacağım beni 3 4 sene idare ederse güzel olur ve yanlış bilmiyorsam GTX 560 eski bir kart sizce sıkıntı yaratır mı?
GTX 560 daha iyi ben 240 seviyorum o yüzden dedim. 240 2 sene daha genç pcı 3.0 falan varda çok da ahım şahım birşeye yaramaz bu güncellik. GTX 560 daha iyi.

R7 240'ın tek avantajı diğerlerine göre daha güncel olması, GTX560 ise daha performanslı fakat verimsiz olanı. Ben GT740 almanızı öneririm, saydığım durumların ortası en azından.

R7 240'ın tek avantajı diğerlerine göre daha güncel olması, GTX560 ise daha performanslı fakat verimsiz olanı. Ben GT740 almanızı öneririm, saydığım durumların ortası en azından.

Hocam GTX560 için verimsizden kastınız nedir uzun kullanım vaat etmemesi mi? Ayrıca ben GT740 la ilk defa karşılaştım daha önce hiç duymamıştım acaba kart Türkiye'de üretildi mi?

Hocam GTX560 için verimsizden kastınız nedir uzun kullanım vaat etmemesi mi? Ayrıca ben GT740 la ilk defa karşılaştım daha önce hiç duymamıştım acaba kart Türkiye'de üretildi mi?

GTX560'a verimsiz derken hem yaşlı bir kart hem de performansına oranla çok fazla güç harcıyor. GT740, ise genelde OEM üreticilerin kasalarında bulunur, tek tük bazı markaların normal bildiğimiz fanlı soğutmaya sahip modelleri vardır. GT740'ın fotoğrafı, FurMark test sonucu ve fiyatı hakkında bilginiz var mı?

Geri
Yukarı