GT820M oyun performansı nedir?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
(2 GB) öncelikle bu konu pek konuşulmamış diğer sitelerde YouTube'da ise sadece oyun testi yapmışlar.
Ben Fikrimi söyleyeyim benim bilgisayarımda 2 ekran kartı olduğundan ben bazı oyunları medium ya da yüksekte oynayabiliyorum. Ve aynı şekilde 820M ve GT 820M aynı özelliklere sahip değil.
Passmark puanlarına bakarak demek istediğimi anlarsınız. Yanına bir de Intel HD Graphics 4600 veya üstü alın yüksek ayarlarda eski oyunları (FIFA 16 Velvet Assain vs) orta ayarlarda (GTA 5 1260x768 belki PC iyiyse 1366X768) oynarsınız. Tomb Raider Çok Zorlar oyunu açar ama zevk almazsınız PUBG Low ayarlarda 30-35 FPS internet iyiyse +40 FPS alır BURASI ÖNEMLİ 8 GB RAM DDR3 ve üstü olması ve işlemcinin i5 7. nesil üstü İ7 2. nesil üstü olursa dediğim performans alırsınız ayrıca kesinlikle işlemcinin turbo özelliği olmalı minimum turbo oranı 2.00 GHz olmalı SSD varsa dediğim performansın üstünüde alırsınız. Bir ayrı önemli faktör İNTERNET ONLİNE OYUNLAR İÇİN (YENİ) 17-25 Mgbt arası ve 1.20 üstü upload hızı yeterli olacaktır. YİNEDE KESİNLİKLE PARANIZ VARSA BÖYLE BİR NOTEBOOK ALMAYIN GT930MX ve üstü işinizi görecektir. İyi günler

Son düzenleyen: Moderatör:
Konu açılalı 5 yıl olmuş ve çözüldü demiş konu sahibi. Nasıl buldunuz bu konuyu ve daha önceki mesajları da mı okumadınız?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı