GT940M FIFA 20 top havadayken kasma

CPU bariz şekilde zorlanıyor gibi duruyor. 80 derece ciddi bir sıcaklık. Hele ki laptopun içi için. Ayrıca %97 kullanım oranı var.

Benim fikrim değişmedi açıkçası. Sisteminiz zar-zor yettiği için bu kasmalar yaşanıyor gibi. Ki baş sorumlu işlemci gibi duruyor şu an için.

CPU bariz şekilde zorlanıyor gibi duruyor. 80 derece ciddi bir sıcaklık. Hele ki laptopun içi için. Ayrıca %97 kullanım oranı var.
Benim fikrim değişmedi açıkçası. Sisteminiz zar-zor yettiği için bu kasmalar yaşanıyor gibi. Ki baş sorumlu işlemci gibi duruyor şu an için.

Benim anlamadığım FIFA 19'u yüksek ayarlarda kasmadan oynayıp FIFA 20'yi düşükte kasarak oynamam. Garip geldi çok.

Kenarsız pencere modunu dener misin?

Yarın denerim yazarım hocam şimdi yatacağım.
Kenarsız pencere modunu dener misin?
Denedim sesteki patlamalar düzeldi ama oyun çok daha fazla kasmaya başladı.
Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleme:
Benzer sorunu FPS'i RTSS üzerinden sabitleyerek çözmüştüm.

Benim anlamadığım FIFA 19'u yüksek ayarlarda kasmadan oynayıp FIFA 20'yi düşükte kasarak oynamam. Garip geldi çok.

Yarın denerim yazarım hocam şimdi yatacağım.

Denedim sesteki patlamalar düzeldi ama oyun çok daha fazla kasmaya başladı.
Yardımcı olabilecek var mı?

Görüntü ayarların düşür doku ayarlarını düşür Very highse High'e al çözünürlüğüde düşür.

Görüntü ayarların düşür doku ayarlarını düşür Very highse High'e al çözünürlüğüde düşür.
Hocam sanırım okumanızda problem var ama ben tekrardan yazayım zaten en düşükte oynuyorum.
Benzer sorunu FPS'i RTSS üzerinden sabitleyerek çözmüştüm.
Tam olarak nasıl sabitliyoruz?
Frame Limit'i 60 yaptım ama başka bir şeye basmadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı