GT940M GTA 5 25 FPS Sorunu

Bedirhann

Hectopat
Laptopu ilk aldığımda korsan indirerek oynamıştım. 2 sene sonra bugün satın aldım ancak en düşük ayarlarda 25-30 FPS'den yukarı çıkmıyor.
Sistemim:
  • i5 5200U
  • GT940M
  • 12 GB RAM DDR3 1600MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben 1080p icin konusuyordum. :)
Asus K555UB serisini kullanıyordum aynı sistem GTA V de en düşük 45-50 NVIDIA programı optimize ettiğinde yüksek orta 768p ayarlarda 35-40 fps gayet akıcı oynatıyor sistem 1709 sürümünde iken 1803 sürümüne geçtim fps düşmeleri sürekli kasmalar ortaya çıktı. 1709 sürümünde düzelebilir.

Değerler normal değil hocam yanlış bilgilendirmeyin.

Experience her zaman en iyi sonuçları vermiyor.
Ben halk yöntemlerini kullanarak CS:GO’da GT740M ile 200 fps’in üstüne çıktım. Experince ile 70 fps alıyordum.
O mesajı yazdıktan sonra Experience bozuldu hocam :) GTA 5'te şu anda en düşük grafik ayarlarında 1280x720P çözünürlükte 45 FPS alıyorum bazen 35 FPS'ye düşüyor ancak online'da dahaca sorun yaşamadım sabit 40 FPS

O mesajı yazdıktan sonra Experience bozuldu hocam :) GTA 5'te şu anda en düşük grafik ayarlarında 1280x720P çözünürlükte 45 FPS alıyorum bazen 35 FPS'ye düşüyor ancak online'da dahaca sorun yaşamadım sabit 40 FPS

:)
Hocam sistem temiz mi Bu bilgisayardan oyunun kurulu olduğu diske sağ tıklayıp özelliklerden temizleyin.
Windows 10 ile mi geldi sistem size ?

1024X768 oynuyorum adamlar şişko oluyor hem ayrıca en geç 2-3 saate alışırsın bana 4K koysalar yine bu çözünürlükten şaşmam sonra her şeyi en düşük yapıyorum şu süzmeli olandı galiba onu 4X yapıyorum. Çoklu çekirdeğe evet diyorum. Steam’den CS:GO’nun üstüne gelip özellikler diyip başlatma seçeneklerine “-high” yazıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı