Çözüldü GTA 4 800x600 piksel oldu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ludeks

Kilopat
Selam, iyi sosyaller. GTA IV oynamaya başladım, Steam versiyonu stabil çalışmadığı için bir çözüm aramak istedim. İstemez olaydım. Oyunu 60 FPS oynamak için izlediğim videodaki adımları takip ettim fakat düzelmedi. Bunun yanı sıra oyunum 800x600 pikselde kaldı. Oyunun dosyalarını doğruladım nafile, silip tekrar yükledim yine düzelmedi. Yardımınıza ihtiyacım var.

Dosya Ekleri

• 20220909123628_1.jpg
    20220909123628_1.jpg
    48,7 KB · Görüntüleme: 70
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar oyunu D diskinden silip C diskine yükledim düzeldi. Cevaplarınız için tekrar teşekkürler.
Selam, iyi sosyaller. GTA IV oynamaya başladım, Steam versiyonu stabil çalışmadığı için bir çözüm aramak istedim. İstemez olaydım. Oyunu 60 FPS oynamak için izlediğim videodaki adımları takip ettim fakat düzelmedi. Bunun yanı sıra oyunum 800x600 pikselde kaldı. Oyunun dosyalarını doğruladım nafile, silip tekrar yükledim yine düzelmedi. Yardımınıza ihtiyacım var.

Tam ekranda mısınız? Öyle bir ayar vardı onu bulmanız gerekebilir.

Steam kütüphanesi > GTA 4'e sağ tık > Özellikler

Başlatma seçeneklerine -nomemrestrict -norestrictions yazıp dener misiniz?

steamwebhelper_2h85M5bvDW.png

GTA 4'ün kök klasörüne commandline.txt uzantılı bir dosya oluşturmuş olmanız gerekli.

;resolution 2560x1440p:

-availablevidmem 1.0
-width 2560 -height 1440

bunlar benim ayarlarım. Siz dilediğiniz çözünürlüğe göre değerleri değiştirin ve öyle deneyin lütfen.

Geri
Yukarı