Çözüldü GTA 4 açılmıyor ve simgesi de yok

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

mlh_m7166

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Core İ5 11.Nesil 8 GB RAM Lenovo Gaming 3
Meslek
Serbest
RAM
8
Ekran kartı
Geforce rtx 3050
İşlemci
11.nesil core i5
Merhaba arkadaşlar. Crack GTA 4 Complete Edition oynuyordum. Fakat birkaç gün sonra simgesinin kaybolduğunu gördüm oyuna tıkladığımda göz at diye seçenek çıkıyor. Oyun dosyasına girince GtaIV.exe.orginal diye değişmiş. Bende normal GTAIV.exe ye dönüştürdüm. Hala açılmıyor. Bu konuda çözüm önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Zaten Dosya Fitgirl den fullprogramdan buldum ama dosyanın yanında Fitgirl yazıyor.
Benim bilgisayarda sorun mu var anlamadım.

Zaten Dosya Fitgirl den fullprogramdan buldum ama dosyanın yanında Fitgirl yazıyor.
Benim bilgisayarda sorun mu var anlamadım
Bazen (özellikle antivirüs varken) bilgisayar bazı dosyaları virüs sanıp kendiliğinden silebiliyor belki sorun bu olabilir.
Merhaba arkadaşlar. Crack GTA 4 Complete Edition oynuyordum. Fakat birkaç gün sonra simgesinin kaybolduğunu gördüm oyuna tıkladığımda göz at diye seçenek çıkıyor. Oyun dosyasına girince GtaIV.exe.orginal diye değişmiş. Bende normal GTAIV.exe ye dönüştürdüm. Hala açılmıyor. Bu konuda çözüm önerileriniz var mı? Şimdiden teşekkürler.

Nereden indirdin?

Launchgtaiv.exe'den çalıştırılır elle yapılmış razor crackleri. GTAIV.exe'den değildi yani, ama belki indirdiğin versiyona göre oradan da çalıştırılıyor olabilir.

İçimde onun da öyle olabileceğine dair bir his var. Dediğim isimde bir dosyaya bak ve oyunu ondan çalıştırmayı dene.

Eski bilgisayarım Steam'i açarken işkence çekiyordu bende bu sebepten korsan 600x800p en düşük ayarlarda 10-15 Fps oynuyordum 😅 daha sonra yeni bir bilgisayar aldım 60 saate yakın Steam'den oynadım. Şuan ise konsoldayım bir 177 saatte burdan oynadım 😁

Fitgirl bu isim çok tanıdık gelio bundan far cry 3 indirmiştim diye hatırlıyorum bide indirirken arkada müzik çalıyordu nerde o günler ;(
Güzel zamanlardı bende GTA 4 indirirken laptopumun dandikliğinden kaynaklı olarak birkaç saat o ekranı izlemiş ve arkada çalan müziği dinlemiştim 🥲

Bazen (özellikle antivirüs varken) bilgisayar bazı dosyaları virüs sanıp kendiliğinden silebiliyor belki sorun bu olabilir.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı