GTA 4 aynı araçlar sorunu

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar başlıkta da belirttigim gibi GTA 4 oynarken her yer bir anda taksi oluyor. Araba modu falan yüklü degil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorun GTA 3'den beri var. Oyunun aynı anda ekranda gösterebileceği araç model sayısı çok yüksek olmadığı için karakter bir araca bindiğinde o araçtan fazla fazla spawn ediyor. Bazı dosyaları karıştırıp düzenlemeler yapınca düzelme şansı olduğu kadar oyunu çöktürme şansı da vardı. Ben oynarken önce kaydeder sonra da Load Game'den geri yüklerdim. Bazen çözülürdü bazen çözülmezdi. Öyle garip bir oyun işte. :D

Bu sorun GTA 3'den beri var. Oyunun aynı anda ekranda gösterebileceği araç model sayısı çok yüksek olmadığı için karakter bir araca bindiğinde o araçtan fazla fazla spawn ediyor. Bazı dosyaları karıştırıp düzenlemeler yapınca düzelme şansı olduğu kadar oyunu çöktürme şansı da vardı. Ben oynarken önce kaydeder sonra da Load Game'den geri yüklerdim. Bazen çözülürdü bazen çözülmezdi. Öyle garip bir oyun işte. :D
ama bende full taksi oluyor heryer belli bi zamandan sonra.

Hocam öncelikle merhaba, her GTA4 oyuncusunun başına gelmiştir bu olay, ben de Technopat Sosyal'de bunun hakkında bir konu oluşturmuştum. Aşağıda bir dosya paylaşacağım dosyaları çıkartıp oyun dosyasına atmanız yeterli olur, oyunda 2 - 3 dakika geçirdikten sonra sorun çözülür. İyi sosyaller.

Yeni konular

Geri
Yukarı