Çözüldü GTA 4 Complete Edition Açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Eser Aşkın

Decapat
Yer
Turkey, Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba arkadaşlar, bu sıralar GTA oyunlarını özlediğimi fark ettim. GTA 5 torrent yüklemektense, tozlu raflardaki indirim varken alınmış GTA 4: Complete Edition'ı yeniden yüklemenin vaktinin geldiğini anladım. Oyunu yükledim Steam'dan, Social Club, masaüstünde "Rockstar Games Launcher" diye geçiyor. Onu da yükledim. Oyunu açtım, fakat Social Club açıldı, oyun yükleniyordu. Fakat hiçbir şey olmadı, oyun açılmadı.

Bunların çözümlerine internetten baktım, araştırdım, hepsinde Rockstar Games "Games for Windows" uygulamasını bilgisayarımıza yüklerken, eski sürümünü, yani Windows 10 için uyumlu olmayan sürümünü yüklediğini söylüyordu. "Games for winodows" uygulamasını sildim, en güncel sürümünü yükledim Xbox sitesinden.

Fakat sorun yine düzelmedi, sorun aynı kaldı. Bir çözümünüz var mı?

Düzeldiyse ne mutlu bana, iyi oyunlar dostum. :)

Dostum aslında yeni konu açmak istemiyorum, GTA4'e giriyorum ekran kartı 512MB gözüküyor. Grafikleri değiştiremiyorum.

Ekran kartım:

4 GB GDDR5 NVIDIA GTX1650 128-BIT.

Yani ekran kartım 4 GB fakat GTA4'te 512MB gözüküyor. Grafikleri yükseltemiyorum ve 512MB olunca kasabilir, aslında çok oynamadım düzeltmeye çalıştım fakat düzeltemedim. "Commandline" falan bir şeyler diyorlardı yaptı fakat olmadı. Bunun çözümünü biliyor musun? Benim için bakabilir misin?

Dostum aslında yeni konu açmak istemiyorum, GTA4'e giriyorum ekran kartı 512MB gözüküyor. Grafikleri değiştiremiyorum.

Ekran kartım:

4 GB GDDR5 NVIDIA GTX1650 128-BIT.

Yani ekran kartım 4 GB fakat GTA4'te 512MB gözüküyor. Grafikleri yükseltemiyorum ve 512MB olunca kasabilir, aslında çok oynamadım düzeltmeye çalıştım fakat düzeltemedim. "Commandline" falan bir şeyler diyorlardı yaptı fakat olmadı. Bunun çözümünü biliyor musun? Benim için bakabilir misin?
Çözümünü bilmiyorum ama araştırıp dönüş yapacağım. Ve bence yeni konu açarsan daha iyi olur.

Bende 2 haftadır acmaya calışıyorum ama bu ekranda kaldım gta 5 i acıyor ama gta 4 dü acmıyor yardımcı olabilirmisiniz

Dosya Ekleri

• 20200523_140711_HDR.jpg
    20200523_140711_HDR.jpg
    2,2 MB · Görüntüleme: 106

Yeni konular

Geri
Yukarı