Gta 4 Complete Edition Steam Sürümünü Çalıştırma

albaywolf

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yılbaşı indiriminden Gta 4 Complete Edition almıştım. Önce GTA4, sonra Liberty City kurdum ama oyuna bir türlü giremiyorum. Play deyip Social Club kullanıcı adı ve şifreyi girince hiç bir şey olmuyor ekran kapanıyor hata da vermiyor. Play Offline deyince de aşağıdaki hatayı veriyor. Steam Beta bu arada.

eNqzdP.jpg

Bu sefer de sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Hata bende gittim orijinal aldım. Korsan alsam bu kadar sorun yaşamazdım herhalde :(

eN44pk.jpg

Bu sefer de sürekli çalışmayı durdurdu hatası alıyorum. Hata bende gittim orijinal aldım. Korsan alsam bu kadar sorun yaşamazdım herhalde :(

eN44pk.jpg
Ben söyle çözmüştüm. Oyunu full sildikten sonra social clup vs yükledim. Oyunun son güncellemesinide indirdim. Oyunu açarken social clupte açılıyordu orada skip e basıyordum sanırım. Sonrada play. Hala oynuyorum.

Oyun dosyalarını güncelledikten sonra düzeldi. Yalnız sağ altta sürekli bir kod var bunu Steam'e girmeniz gerekmekte diyor nereye gireceğimi bulamadım. Ya da o koda gerek yok mu?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı