GTA 4 Complete Edition: The Lost and Damned vs The Ballad of Gay Tony ?

Oğuz26

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
EFLCY'yi bugün kurdum, oyunu açarken karşıma 2 tane karakter çıktı. Bunlar The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony idi. Hangisinin işleyişi daha iyi ve siz hangisini önerirsiniz.

EFLCY'yi bugün kurdum, oyunu açarken karşıma 2 tane karakter çıktı. Bunlar The Lost and Damned ve The Ballad of Gay Tony idi. Hangisinin işleyişi daha iyi ve siz hangisini önerirsiniz.
Biri motorcu, diğeri ise daha çok parti adamı. İkisininde hikayesi görevleri farklı. Ben Ballad of Gay Tony derim. Daha zevkli görevleri filan ve oynanışı tabi :)

Tayfun Kumaş... Bir yerden hatırlıyorum sanki. CHIP Forum, oyun videoları veya incelemelerden mi? Yoksa isim benzerliği mi?
CHIP felan eskide kaldı salla onları. Bende Technopat'tanım, buradan devam edelim.
Belki Aral'dan, belki GTA yada Crysis'ten de tanıyor olabilirsin boşversene :) GTA IV: Turkish City 2'yi önereyim bu arada. :D

09Kqrjp.png

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı