Çözüldü GTA 4 Ekran Kartı Belleği 512MB Gözükmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kadir Özçelik

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaslar ben GTA 4 oynuyorum. İyi de bir ekran kartım var (GTX 970m-3GB) fakat grafik ayarlarına girdiğimde oyun ekran kartı RAM'ini 512MB olarak gösteriyor ve ayar yapmama izin vermiyor. Ne yapmam lazım?

Çözüm
Yardımlarınız için teşekkürler sorun çözüldü. Oyun dosyalarının içine "commandline"notu açıp içine "availblevidmem 3072.0" yazarak sorunu ortadan kaldırdım ilginiz için sağ olun.

Ekran kartınızı ve oyununuzu güncellediniz mi?

Oyunu Steam'dan kontrol ettim ekran kartını da GeForce Experience de son sürüm olarak gözüküyor.
Arkadaslar ben GTA 4 oynuyorum. İyi de bir ekran kartım var (GTX 970m-3GB) fakat grafik ayarlarına girdiğimde oyun ekran kartı RAM'ini 512MB olarak gösteriyor ve ayar yapmama izin vermiyor. Ne yapmam lazım?
Oyununuzu ve ekran kartı sürücüsünü güncelleyin. Daha sonra durum devam ediyorsa, bir önceki sürücü ile deneyin.

Yardımlarınız için teşekkürler sorun çözüldü. Oyun dosyalarının içine "commandline"notu açıp içine "availblevidmem 3072.0" yazarak sorunu ortadan kaldırdım ilginiz için sağ olun.

Ekran kartınızı ve oyununuzu güncellediniz mi?

Oyunu Steam'dan kontrol ettim ekran kartını da GeForce Experience de son sürüm olarak gözüküyor.

Çözüm
Böyle bir dosya yok ne yapabilirim ayrıca benim oyunum crackli yani orijinal değil.

- Oyunun kurulu olduğu dosya konumuna gelin
- "commandline" adında yeni metin belgesi oluşturun
- Oluşturduğunuz metin belgesinin içine "-availablevidmem 3072" yazın

Geri
Yukarı