GTA 4 Entegre grafik ile açılıyor fakat Nvidia ile açılmıyor

ekselans2007

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar, geçen ay aldığım ''HP Pavilion Gaming CB005NT'' marka laptopumda 2 adet ekran kartı var. 1: Nvidia GeForce 1050 2GB, diğeri Intel HD Graphics 630. Sorunum şu: GTA IV oyununu Nvidia ekran kartımla açmaya çalışıyorum, girişteki yazılarda takılıyor. Fakat oyunun simgesine tıklayıp '' Grafik işlemciyle çalıştır > Entegre grafik'' seçeneğini seçtiğimde diğer ekran kartıyla oyun açılıyor. Bu sefer de bana verdiği grafik limitleri doğal olarak Nvidia'nın vereceği limitlerden düşük. Ekran kartlarımın driverlerı güncel. İkisi de aygıt yöneticisinde aktif bir şekilde görünüyor. Resimlerde görürsünüz zaten. Oyunun patch/crack güncel(1.0.8.0). Bu arada oyun korsan. Önerileriniz nelerdir?

Sistem Özelliklerim : Intel Core i5 7300HQ 2.5GHz / Nvidia GeForce GTX 1050 2GB / 8GB DDR4 RAM / Win10 Pro 64 bit.

*Ekran kartlarının aygıt yöneticisindeki görüntüleri:
1.jpg

*Bahsettiğim entegre grafik seçeneği:
22222222222.jpg

*Nvidia ile açmaya çalışırken takıldığı yer:

3.jpg

*Entegre grafik ile açtığımda bana verdiği limitler :
4.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı