GTA 4 Games For Live MarketPlace 'Connect Error' Hatası

onur1976

Hectopat
Daha fazla  
İnternete WiFi'den ve telefonumdan açtığım mobil erişim noktasından giriyorum. Games for live Marketplace tıkladığımda Connect error hatası veriyor, GTA 4 oynamak için ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum Technopat ailesi. @recepbaltaş
@mikailfidan @BilgisayarKurdu @aligüngör

İnternete WiFi'den ve telefonumdan açtığım mobil erişim noktasından giriyorum. Games for live Marketplace tıkladığımda Connect error hatası veriyor, GTA 4 oynamak için ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum Technopat ailesi. @recepbaltaş
@mikailfidan @BilgisayarKurdu @aligüngör
Eski Games for Windows Live sürümünü kaldır ve http://download.gfwl.xboxlive.com/content/gfwl-public/redists/production/gfwlivesetup.exe bunu kur.

Windows 10'da GTA 4'ü sorunsuz çalıştırma videosunu izleyin. Bu arada kutlarım, bu hatadan sonra büyük ihtimal oyun ekran kartınızı görmeyecek. Bende de aynı sorun vardı.

Windows 10'da GTA 4'ü sorunsuz çalıştırma videosunu izleyin. Bu arada kutlarım, bu hatadan sonra büyük ihtimal oyun ekran kartınızı görmeyecek. Bende de aynı sorun vardı.
Üzdün beni.Peki onun çaresi varmi Technopat ailesi her sorunuma çare buldu ölümden başka herseyin çaresi vardır.

Ben en son 1.0.7.0 sıfırda denemiştim oyunu. Bilgisayarınız laptop mu masaüstü mü? Masaüstü ise kaç adet ekran kartı var?

Ben en son 1.0.7.0 sıfırda denemiştim oyunu. Bilgisayarınız laptop mu masaüstü mü? Masaüstü ise kaç adet ekran kartı var?
i5 5200u 2.2 GHz
4 GB
GT 920M
HD Graphics 5500
Games for Live oldu ama oyuna tıklıyorum click in yaninda mavi şey 5 sn dönüyor, sonra gidiyor açılmıyor oyun. Lütfen yardımcı olun.

Uygulama yan yana yapılandırma olmadı hatası veriyor. Bunun sebebi Visual C++ ama hepsini yukledim yine açılmıyor. Sxstrace komut istemcisi de açılmıyor. PC Asus teknik servisteydi de LCD ekrani değişti, format atmislar. BIOS ve Windows guncellemisler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı