Çözüldü GTA 4 Games for Windows Live 0x80072751 Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bende de aynı sorun olmuştu ilk olarak gfwl'i sildim, marketplace'de dahil, yeniden yeni sürümünü kurdum. Bir de modemden nat type'ı kapattım. Tekrar kurduğumda güncellemeyi de yaptı .Modem 'den nat'ı geri açtım sorunsuz giriş yapıyor şu an.

Peki kardeş ben nasıl modemden nat type kaptıcam devre dışımı yapim yani ?

Kane & Lynch Dead Men de de aynısını yapıyor :S Yardım beyler.

Peki kardeş ben nasıl modemden nat type kaptıcam devre dışımı yapim yani ?

Kane & Lynch Dead Men de de aynısını yapıyor :S Yardım beyler.
Modem'de upnp diye bir bölüm olması lazım , onu devre dışı bırakman yeterli olacak. Daha sonra gfwl'nin son sürümünü indir. Bu sefer güncelleme yapması gerek.Ben bu şekil de çözmüştüm bu olayı.

varya kardeşim allah razı olsun ellerin dert görmesin çok makbule geçti gerçekten steam da oynuyorsan ekle beni ? verim adımı fln?
Modem'de upnp diye bir bölüm olması lazım , onu devre dışı bırakman yeterli olacak. Daha sonra gfwl'nin son sürümünü indir. Bu sefer güncelleme yapması gerek.Ben bu şekil de çözmüştüm bu olayı.

vallaha oldu çok mutluyum aylardır arıyordum çözümünü

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı