Sürprizbozan GTA 4 görev gelmiyor

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Dermandede

Hectopat
Merhaba arkadaşlar GTA 4 de liquidize the assets görevini yaptım ve haritada hiçbir şey kalmadı. Sanki oyun bitmiş gibi. Diğer görevleri nasıl açacağım. Bu görevden sonra flatline görevi var mesela ona nasıl erişebileceğim? Harita da hiçbir şey yok ve telefondan arama yaptığım zaman mesaj bırakın diyorlar.

Merhaba arkadaşlar GTA 4 de liquidize the assets görevini yaptım ve haritada hiçbir şey kalmadı. Sanki oyun bitmiş gibi. Diğer görevleri nasıl açacağım. Bu görevden sonra flatline görevi var mesela ona nasıl erişebileceğim? Harita da hiçbir şey yok ve telefondan arama yaptığım zaman mesaj bırakın diyorlar.
Uyuyun bi ya da oyuna gir çık yapın.

Görev telefon aramasıyla gelecekse bug olmuş olablir diğer 2 yöntem olmazsa önceki kayıt dosyasına dönün.

Merhaba bernie ile tanıştım. Aradığımda mesaj bırakın diyor. Pier45'e gittiğimde ise hiçbir şey olmuyor. Aradığımda yine mesaj bırakın diyor.
Şimdi hocam şöyle söyleyeyim ben boş vaktimde detaylıca araştırdım sizin için. Bernie ile 2 görev yaptınız değil mi ? 3. Görev Pier45'te geçiyor çünkü. Orda normalde B simgesi var ama bir süre sonra o simge kayboluyor Güney Balık Pazarında Pier45'e gittiğinizde sarı ok çıkıyor ve görevi yapabiliyorsunuz. Sonra da Ul paper arayacak.

Şimdi hocam şöyle söyleyeyim ben boş vaktimde detaylıca araştırdım sizin için. Bernie ile 2 görev yaptınız değil mi? 3. görev pier45'te geçiyor çünkü. Orada normalde b simgesi var ama bir süre sonra o simge kayboluyor güney balık pazarında pier45'e gittiğinizde sarı ok çıkıyor ve görevi yapabiliyorsunuz. Sonra da ul paper arayacak.

Sağ olun hocam ama dediğim gibi oraya gidince hiçbir şey çıkmıyor bernie ile görev yaptım hocam oyun buga girdi herhalde.

Sağ olun hocam ama dediğim gibi oraya gidince hiçbir şey çıkmıyor bernie ile görev yaptım hocam oyun buga girdi herhalde.
Farklı bir bilgi bulursam dönerim hocam.

Hocam internet cafeden pembe araba sahibinin numarasını aldınız mı ? Almadıysanız onunla iletişime geçin. Gece aramayın ama açmaz.

Son düzenleme:
Farklı bir bilgi bulursam dönerim hocam.

Hocam internet cafeden pembe araba sahibinin numarasını aldınız mı? Almadıysanız onunla iletişime geçin. Gece aramayın ama açmaz.

Hocam dediklerinizi yaptım ama gündüz de gece de hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Resimdeki numarayı aradım. Haritamın görselini de bırakıyorum.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-28 225121.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-28 225121.png
    418,2 KB · Görüntüleme: 15
  • Ekran görüntüsü 2023-11-28 225420.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-28 225420.png
    601,4 KB · Görüntüleme: 15
Hocam dediklerinizi yaptım ama gündüz de gece de hiçbir şekilde ulaşılamıyor. Resimdeki numarayı aradım. Haritamın görselini de bırakıyorum.
Çözümler bitmez hocam bizde:) Flatline Görevi için Jimmy'nin evine gitmeniz lazım ya evine gidin orda biraz dolaşın sarı görev işaretini göreceksiniz. Hocam maalesef görevler buga girdiği için haritada simge gidebiliyor.(Pembe araba görevini de sabah 8-9 arası arayın.)

Yeni konular

Geri
Yukarı