GTA 4 Grafik modu nasıl?

Güzel, Yansımalar Ve Atmosfer Hoş Olmuş. Ben 800x600'de 20 FPS İle 260 Saat Oynamıştım, Grafiğe Gerek Yok :)

GTA 4'ün Grafiklerinin Stok Hali Gözüne Kötü Gözükmeyen Tek Kişiyimdir Herhalde.
Bana da kötü gelmiyor, oyunun temasını daha iyi yansıtıyor aksine bence. Ancak ilk defa oynayan insanlar, daha canlı renk tonlarına alışık olduklarından yadırgıyorlar biraz. :)

Gayet güzel gözüküyor eline sağlık oyunun havasını bozmayan bir grafik modu birde sana bir kaç sorum var oyunum orjinal steam sürümü ben buna grafik modu kurmak istiyorum modu kurmak için kullandığın downgrade linkini atar mısın steam deki gta 4 sürümü yeni olduğu için modu direk kuramam çalışmaz o yüzden sürümü downgrade yapmam lazım da

Gayet güzel gözüküyor eline sağlık oyunun havasını bozmayan bir grafik modu bir de sana birkaç sorum var oyunum orijinal Steam sürümü ben buna grafik modu kurmak istiyorum modu kurmak için kullandığın downgrade linkini atar mısın Steam'deki GTA 4 sürümü yeni olduğu için modu direk kuramam çalışmaz o yüzden sürümü downgrade yapmam lazım da.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam YouTube linki orada açıklama kısmında download linki var.

Gayet güzel gözüküyor eline sağlık oyunun havasını bozmayan bir grafik modu birde sana bir kaç sorum var oyunum orjinal steam sürümü ben buna grafik modu kurmak istiyorum modu kurmak için kullandığın downgrade linkini atar mısın steam deki gta 4 sürümü yeni olduğu için modu direk kuramam çalışmaz o yüzden sürümü downgrade yapmam lazım da
Bu linkten sürüm düşürebilirsin.

Geri
Yukarı