GTA 4 grafik modu önerisi

sinyor5643

Femtopat
Arkadaşlar, GTA 4 the Complete Edition 1.2.0.43 için bilgisayarıma uygun grafik modu önerebilir misiniz lütfen?

Sistem: Intel(r) Core(tm) i3-4150 CPU @ 3.50GHz (4 CPUs), ~3.5GHz 8 GB RAM Windows 10 Pro 64-bit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
ENB olmadığından kastırmıyor bu.

Hangi ayarlarda kaç FPS oynuyorsunuz ve beklediğiniz grafik modu nasıl bir görsele sahip paylaşırsanız yardımcı olabilirim.
Bu arada GPU nedir?

Hangi ayarlarda kaç FPS oynuyorsunuz ve beklediğiniz grafik modu nasıl bir görsele sahip paylaşırsanız yardımcı olabilirim.
Bu arada GPU nedir?
hocam yeni yüklediğim için ayarlar hakkında pek bilgim yok ama parlaklık falan neredeyse son seviyelerde birde üstteki arkadaşın attığı basit grafik modunu kullanıyorum ekran 1600-900 ayrıca resource usage diye bir şey var ya oda bende 2048 mb üzerinden 706 ve 20 fps alıyorum beklediğim grafik modu cryenbv3 tabi ama benim pc için uygun değil araştırdım modları düşük sistemler için olanlar eski yani 1.0.7.0 için falan benimki 1.2.0.43 ve 1.2.0.43 olanlarda çok yüksek gereksinimler istiyor ekranda AMD Radeon HD 6570 yardımcı olursanız çok sevinirim

Hocam yeni yüklediğim için ayarlar hakkında pek bilgim yok ama parlaklık falan neredeyse son seviyelerde bir de üstteki arkadaşın attığı basit grafik modunu kullanıyorum ekran 1600-900 ayrıca resource usage diye bir şey var ya oda bende 2048 MB üzerinden 706 ve 20 FPS alıyorum beklediğim grafik modu Cryenbv3 tabii ama benim PC için uygun değil araştırdım modları düşük sistemler için olanlar eski yani 1.0.7.0 için falan benimki 1.2.0.43 ve 1.2.0.43 olanlarda çok yüksek gereksinimler istiyor ekranda AMD Radeon HD 6570 yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ne yazık ki istediğiniz grafik modu ile oynayamazsınız. Zaten bu şekilde 20 FPS alıyormuşsunuz, ayarlardan her şeyi Low yapıp oynamanızı öneririm akıcılık biraz daha iyi olabilir.

Geri
Yukarı