GTA 4 hala alınır mı?

Hiçbir sıkıntı çıkmaz tahminimce. Bende oynadım sistemim o kadar iyi değil ama yine de sıkıntı yaşamamıştım. Sadece son görevde genel olarak bir sıkıntı var onu da araştırıp çözersiniz.

Oynanışı çöp mü? :D Mesela neresi kötü?

Mesela renk tonlaması.
Mesela silah kullanışı.
Mesela optimizasyonu.

Hiçbir sıkıntı çıkmaz tahminimce. Bende oynadım sistemim o kadar iyi değil ama yine de sıkıntı yaşamamıştım. Sadece son görevde genel olarak bir sıkıntı var onu da araştırıp çözersiniz.

Oynanışı çöp mü? :D Mesela neresi kötü?

Arabanın durması için 1 saat önceden frene basman gerekiyor sen git GTA 4 öv.

Arkadaşlar merhaba. GTA San Andreas ve Vice City dışında hiçbir GTA oyununu oynamadım. GTA 5'i zamanında internet kafelerde ve PS4 kafelerinde oynuyordum. Şimdi bilgisayarda zamanında Epic Games ücretsiz verdiğinde aldığım GTA 5 Premium Edition var ama Social Club mail adresimi unuttuğum için yüklü olan oyuna giriş yapamıyorum. Şimdi GTA 4 Steam'de 32,70 TL. Sizce alınır mı? Steam yorumlarında oyuna optimizasyonu sorunlu diyen bir sürü kişi var ama artık bir GTA oyunu oynamak istiyorum.
Aynı şeyleri düşünerek 1-2 ay önce aldım. Sistemim iyi olmasına rağmen oyunda donmalar ve takılmalar yaşanıyordu. Akıcı şekilde oynayamadım. Optimizasyon sorunu var orijinali bile sıkıntılı. O yüzden alınmaz.

Arabanın durması için 1 saat önceden frene basman gerekiyor sen git GTA 4 öv.
Bu bir oyun dizayn tercihi. Bilerek ve isteyerek zor yapmışlar bunda kötü bir durum yok. İstemiyorsanız Watch Dogs oynayabilirsiniz.

Silahı adamın kafasına getırmek zulüm ince ayar yapılmıyor.
Evet bazen sıkıntı yapabiliyor ama otomatik kilitlenme kapatılabiliyor diye hatırlıyorum.

Renk sorunu da bir kaç kastırmayacak ufak modlarla çözülebiliyor. İsterseniz kurulum videosunu atabilirim.

Bu bir oyun dizayn tercihi. Bilerek ve isteyerek zor yapmışlar bunda kötü bir durum yok. İstemiyorsanız Watch Dogs oynayabilirsiniz.

Evet bazen sıkıntı yapabiliyor ama otomatik kilitlenme kapatılabiliyor diye hatırlıyorum.

Renk sorunu da birkaç kastırmayacak ufak modlarla çözülebiliyor. İsterseniz kurulum videosunu atabilirim.

Otomatik kilitleme yok zaten oyunda ve renk sorununu modla renklerı düzeltebiliyoruz ama mod kurmak gerekiyor default bozuk.

Yeni konular

Geri
Yukarı