GTA 4 hikaye akışı

Thyphon4136

Centipat
Daha fazla  
İnternette gördüğüm kadarıyla GTA 4 oldukça beğenilmiş. Bu yüzden bende indirip oynamaya karar verdim. Ama ne yazık ki oyundaki sürem 3 saati geçmesine rağmen zevk alamıyorum. Sürekli aynı görevler. Çünkü git araba çal veya git şunu öldür. Sizce devam etmeli miyim? Hikaye ileride güzelleşecek mi? Eğer güzelleşmiycekse bana GTA tarzı fakat hikayesi daha iyi olan oyun önerir misiniz?

Öznel bir şey bu. Genel olarak hikayesi çok güzel dediğimiz oyunlar, bittikten sonra bizi boşlukta bırakan oyunlar. GTA 4'te böyle bir oyun.

cevaplarınız için teşekkürler oyunu bi kaç saat daha oynuycam eğer hala beğenmezsem mafia 2 oynamayı düşünüyorum

İnternette gördüğüm kadarıyla GTA 4 oldukça beğenilmiş. Bu yüzden bende indirip oynamaya karar verdim. Ama ne yazık ki oyundaki sürem 3 saati geçmesine rağmen zevk alamıyorum. Sürekli aynı görevler. Çünkü git araba çal veya git şunu öldür. Sizce devam etmeli miyim? Hikaye ileride güzelleşecek mi? Eğer güzelleşmiycekse bana GTA tarzı fakat hikayesi daha iyi olan oyun önerir misiniz?
Güzelleşecek. Oyun asıl 24'üncü görevden sonra başlıyor.

Oyun maalesef böyle. Hikayede Niko'nun konuşmalarına bakmalısın daha çok. Ve her konuşmaya dikkat etmelisin. Yoksa zevki çıkmıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı