GTA 4 için Türkçe yama desteği

Deniz Kuru

Hectopat
GTA 4 ana hikaye için adamakıllı Türkçe yama yapmak istiyorum İngilizcem diyaloglar ve menü için yetiyor fakat yazılım işinde kötüyüm ilk kez yama yapacağım. Yamayı yapmak için hangi programlar lazım bir de yama Türkçe karakterleri destekleyecek bir yama yapacağım. Yardım ederseniz müteşekkir olurum.
Türkçe yama için x gxt editör diye bir uygulama kullanıyorum fakat nasıl türkçe karakter kullanacağım bilmiyorum bilgili biri yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu anda GTA 4 için bir çalışma yürütülüyor Dh'de. İstersen oradaki arkadaşla konuş.

Eğer o da ana hikaye için yapıyorsa konuşayım onun konu başlığını atabilir misiniz?
Şu anda GTA 4 için bir çalışma yürütülüyor DH'de. İstersen oradaki arkadaşla konuş.

İlk görevi neredeyse çevirdim fakat hem Türkçe karakter yok ve tek kişi ile yapılacak bir iş değil.
Okulum olduğundan okullar başlayınca ben bu işe zaman ayıramayacağım gibi duruyor. En iyi TR yamayı yapan arkadaş için destekte bulunayım.
Dh'deki arkadaş yamayı neredeyse bitirmiş alfa sürümünde yayınlayacakmış bile benim yamayı baştan yapmamı gerektirecek bir şey kalmamış demek ki konuyu kapatayım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı