GTA 4 indirmeye değer mi?

Oyunu oynamadın muhtemelen.

Mekanikler 5'ten iyi.

Ve hikaye güzel olmalı, renkler değil.

Oyunu şu anda oynuyorum
Mekanikler iyi mi :d oyunda çocuk parkına çarptığında uçabiliyorsun sürekli arabanın bir yerlere sıkışmasınıda geçtim
Bir GTA oyunundan bahsediyoruz bunda önemli olan hikaye değil oynanış.

Arkadaşlar öncelikle iyi günler tekrar GTA 4 indirmeye değer mi yani sarar mı? Ben görev yapmayı sevmem Free takılıyorum o yüzden GTA 5 Online'ya da FiveM girerim. Sizin tavsiye açık dünya oyununuz var mı?

Mafia.
Witcher.
Cyberpunk.

Dışında olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not: GTA 4'ün hikayesini hiç bitirmedim, bitiren varsa fikir verebilir mi?
Şahsi fikrim bence GTA serisinin en güzel serisi GTA 4 dür. Çok iyi sarıyor ayrıca bir kere oynamaya başlayınca çok güzel akıyor.

Hikaye büyük çaplı bir oyunda en önemli şeydir. Ayrıca araba bir yerlere takılıyor ise hızlı sürme. Araba sürme mekanikleri bayağı gerçekçi.

Gerçekçi değil çünkü Mafia oyunu oynamıyorsanız Araba'nın o kadar ağır olması saçma araba sağa sola dönmüyor neredeyse.
Bu arada bir oyundaki en önemli şey nedir sorusu kişiden kişiye görede değişir.

Arkadaşlar öncelikle iyi günler tekrar GTA 4 indirmeye değer mi yani sarar mı? Ben görev yapmayı sevmem Free takılıyorum o yüzden GTA 5 Online'ya da FiveM girerim. Sizin tavsiye açık dünya oyununuz var mı?

Mafia.
Witcher.
Cyberpunk.

Dışında olursa sevinirim şimdiden herkese teşekkür ederim.

Not: GTA 4'ün hikayesini hiç bitirmedim, bitiren varsa fikir verebilir mi?
Değer.

Gerçekçi değil çünkü Mafia oyunu oynamıyorsanız Araba'nın o kadar ağır olması saçma araba sağa sola dönmüyor neredeyse.
Bu arada bir oyundaki en önemli şey nedir sorusu kişiden kişiye görede değişir.
Mafia oyunu?

Araba sürme mekanikleri gerçekte araba sürmemiş, sürmüş ise bile oyunda hafifliğe alışmış birine tabi zor gelir.
Hikayeli oyun zaten adı.

Arcade isteyen GTA V ynayabilir.
Tamam işte. GTA 5 kadar mekanik ve gerçekçilik den uzak bir oyun görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı