GTA 4 kasıyor

ali545452

Hectopat
Merhaba. İndirimde GTA 4 aldım FPS sorunları var malûm oyun bozuk. Vulkan kurdum oyun daha çok kasmaya başladı. Çözümü nedir ve Vulkan kurduktan sonra ne yapmam gerekiyor oyun 7-8FPS'lere düşüyor. İyi akşamlar.

Ben 3050 laptopta stabil oynuyorumda zaten gayet normal sizinkide GTA4 sıkıntı çıkarmaması lazım 5 bile gayet stabil düşük ayarlarda sizin laptop.
Evet hocam 5i oynuyorum zaten ama 4 sıkıntılı biraz şu vulkanı bir daha deniyeceğim bakalım.

Ya sistemin aşırı düşük, ya da tam ayar yapmadın. Sistemini konuya söyle ve ayarlarını en düşüğe çekmeyi dene, eğer sistemin kötüyse.

Eğer, sistemin iyiyse şu videolardakileri uygula.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer sistemin kötüyse şu videodakileri uygula. Ama bunun için de fazla eski olması gerek, yani M380 ile ben 20'de oynamıştım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dislike'ın sebebi konuya yardımlarının dokunmamaları. Konu sahibinin bildiği bir şeyi ona söylemişsiniz, asıl yardımcı olmaya çalışacağınıza. @avria

Ek olarak, evet optimizasyon sorunlu, RDR2'de 100 alırken bunda 70 alırdım. Şu ki, bunu herkes bilir, 300 saat oynayan ben mi bilmeyeceğim?

Evet hocam 5i oynuyorum zaten ama 4 sıkıntılı biraz şu vulkanı bir daha deniyeceğim bakalım.
Böyle oluyor vulkanı kursam bile kurmadan daha yüksek oluyor çok saçma.

Ya sistemin aşırı düşük, ya da tam ayar yapmadın. Sistemini konuya söyle ve ayarlarını en düşüğe çekmeyi dene, eğer sistemin kötüyse.

Eğer, sistemin iyiyse şu videolardakileri uygula.

Eğer sistemin kötüyse şu videodakileri uygula. Ama bunun için de fazla eski olması gerek, yani M380 ile ben 20'de oynamıştım.

Dislike'ın sebebi konuya yardımlarının dokunmamaları. Konu sahibinin bildiği bir şeyi ona söylemişsiniz, asıl yardımcı olmaya çalışacağınıza. @avria

Ek olarak, evet optimizasyon sorunlu, RDR2'de 100 alırken bunda 70 alırdım. Şu ki, bunu herkes bilir, 300 saat oynayan ben mi bilmeyeceğim?

Ekran kartı kullanımım neden 100'de bilmiyorum çok saçma bir oyun oynayacaktık hevesimiz kursağımızda kaldı.

Dosya Ekleri

• 16960229400081324542644120811928.jpg
    16960229400081324542644120811928.jpg
    96,5 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:

Geri
Yukarı