GTA 4 ne zaman indirime girer?

Raft alıp saflık yaptım tabi sonra geri verdim ama o oyuna bile 31 tl fiyat çekmişler, GTA 4, 10 sene daha geçse de o parayı hak eder tabi benim fikrim bu yönde.
Raft indirimde alınacak oyun. GTA 4 korsanın orijinal oyundan daha az sorunu olması anormal değil mi ? Normalde tam tersi olması lazım. Önceden indirimle 6 TL ye satılan oyunun yanında bakın DLC lerde veriyoruz diye 109 TL çekmesi normal mi ?

Raft indirimde alınacak oyun. GTA 4 korsanın orijinal oyundan daha az sorunu olması anormal değil mi ? Normalde tam tersi olması lazım. Önceden indirimle 6 TL ye satılan oyunun yanında bakın DLC lerde veriyoruz diye 109 TL çekmesi normal mi ?
Raft bence hak etmez yani benim izlenimlerim o yönde, neden dersen
1) Ben hep indirimde oyun aldım bu yüzden yüksek geliyor.
2)Fiyatları oranlasak bile GTA 4 gibi devasa bir oyun ve bir adadan diğerine geçtiğin bir oyun var, bu durumda GTA 4'ün ya daha pahalı olması lazım ya da raft'ın daha ucuz olması lazım.(Tabi raft daha betada o yüzden ne olur bilemeyiz.)

GTA 4 indirimini dört gözle bekliyorum hocam.
Ha bir de şu var, crackleyenler öyle kırmışlar ki oyunu, San andreas ve GTA 4 orjinalden daha az hatalı anlamadım gitti.

Raft bence hak etmez yani benim izlenimlerim o yönde, neden dersen
1) Ben hep indirimde oyun aldım bu yüzden yüksek geliyor.
2)Fiyatları oranlasak bile GTA 4 gibi devasa bir oyun ve bir adadan diğerine geçtiğin bir oyun var, bu durumda GTA 4'ün ya daha pahalı olması lazım ya da raft'ın daha ucuz olması lazım.(Tabi raft daha betada o yüzden ne olur bilemeyiz.)

GTA 4 indirimini dört gözle bekliyorum hocam.
Ha bir de şu var, crackleyenler öyle kırmışlar ki oyunu, San andreas ve GTA 4 orjinalden daha az hatalı anlamadım gitti.
Hocam bende GTA 4'ü bekliyorum şu an hatta korsan oynuyorum. Tabi ben orijinal oynayıp bitirmek istiyorum ama işte pahalı. Belki 30 TL ye düştüğünde alırım.

GTA 4'ün çok ayrı bir havası var. Hem urpertiyor hem zevk veriyor hem de bir farklı yani benim görüşüm GTA4>tüm GTA'lar.

Geri
Yukarı