GTA 4 performans arttırma

graffiti dancer

Femtopat
Daha fazla  
GTA 4 kasiyorsa size bir video önereceğim. Bu videoda GTA 4'de optimizasyon sorununu düşüren ve FPS arttıran bir mod var. Bunu kurudgunuz zaman herhangi bir sekilde grafikler düşmüyor. Video burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer yardimim dokunduysa teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
GTA 4 kasiyorsa size bir video önereceğim. Bu videoda GTA 4'de optimizasyon sorununu düşüren ve FPS arttıran bir mod var. Bunu kurudgunuz zaman herhangi bir sekilde grafikler düşmüyor. Video burada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Eğer yardimim dokunduysa teşekkür ederim.
GT740M ile sorunsuz oynadığım oyunu GTX 1650 ile kasarak oynuyorum. Şaka gibi. :D

Rezalet bir optimizasyonu var şu oyunun 1050 Ti kartımla GTA V Ultra ayaralrda MSAA kapalı 60 FPS'e kilitliyorum. RDR2 orta ayarlarda 30'a sabitliyorum ama şu kanser oyun kendi gibi bizi de kanser ediyor.

Hocam aradan 2 ay geçmiş ama, oyunda kaç FPS aldığınızı söylerseniz sevinirim.

Sizinkine benzer bir bilgisayarım var ve kaç FPS alacağımı merak ediyorum.
Hocam en düşük ayarlarda ve düşük çözünürlükte 40-50 FPS alıyordum. Ama ısınma sorunundan dolayı sonradan 20'lere düşüyordu. Şöyle bir GT 400 serisinden bir ekran kartı bile yeterli olur.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı