Performans arttırma yöntemleri

İşletim sistemi
Windows 10

chuwiazi

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
SSD 500GB SAMSUNG
Ekran kartı
amd radeon 8500m/8700m
İşlemci
Intel I5 3337U CPU @ 1.80GHz 4 çekirdek
Arkadaşlar selam nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir. Bir takım yardıma ihtiyacım var; uzun zamandır arıyorum ama tek tek uğraşmak yorucu oluyor, bana toplu performans attırma seti gibi bir şey lazım. Yani demek istediğim "performans için Regedit dosyaları, BAT dosyaları, CMD dosyaları ve yan programlar gibi (güvenilir olursa güzel olur)" bu tür performs arttırıcı seti tarzı bir şey lazım elinde olan var mı? RAR olarak atabilir link olarak atabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çok ayarla oynamayın derim sadece nihai performansı açmak için olan kodu kullanın.
CMD yi yönetici olarak çalıştırıp bu kodu yapıştırın.

powercfg -duplicatescheme e9a42b02-d5df-448d-aa00-03f14749eb61
Güç yönetiminden nihai performansı açarsınız.

Hocam performans arttırma gibi şeyler çok sınırlıdır ama işe yaramadığını söylemekte yanlıştır Windows 10 veya 11'in RAM kullanımını çeşitli yollarla düşürebilirsiniz ya da direkt modlu Windows'ta kullanabilirsiniz onun dışında işlemci ve ekran kartına overclock yapmak dışında pek performansını artıracak bir şey olacağını sanmıyorum ben de yıllardır buna kafa yormuş birisi olarak en temizi sistem yenilemektir performansını arttırmak istiyorsanız.

Arkadaşlar selam nasılsınız? Umarım hepiniz iyisinizdir. Bir takım yardıma ihtiyacım var; uzun zamandır arıyorum ama tek tek uğraşmak yorucu oluyor, bana toplu performans attırma seti gibi bir şey lazım. Yani demek istediğim "performans için Regedit dosyaları, BAT dosyaları, CMD dosyaları ve yan programlar gibi (güvenilir olursa güzel olur)" bu tür performs arttırıcı seti tarzı bir şey lazım elinde olan var mı? RAR olarak atabilir link olarak atabilir.

Hocam, o başlık ne öyle. Konudan alakasız ama performans deyince aklıma başka bir şey geldi.

Kategoriye bakınca rahatladım.

Vazgeçmeli miyim?

Geri
Yukarı