GTA 4 randevuya çıkınca oyun donuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
Ya, oynuyorum bir şey yok ne zaman randevuya çıksam oyun donuyor masaüstüne donemiyorum. Uyku moduna sokup açıyorum oyun kapanmıyor tek çözüm PC yeniden başlatmak ya aynı şeyi defalarca yapıyor sürekli kapat aç yapıyorum bıktım nasıl düzelir bu?

Bazen oynarken haritada gezerken görevdeyken de oluyor bıktım artık silesim geldi o derece.

Sistem nedir?

Ya, oynuyorum bir şey yok ne zaman randevuya çıksam oyun donuyor masaüstüne donemiyorum. Uyku moduna sokup açıyorum oyun kapanmıyor tek çözüm PC yeniden başlatmak ya aynı şeyi defalarca yapıyor sürekli kapat aç yapıyorum bıktım nasıl düzelir bu?

Bazen oynarken haritada gezerken görevdeyken de oluyor bıktım artık silesim geldi o derece.
Oyun crack'se normal. Muhtemelen randevu yaptığınız esnada konuşma dosyaları ve animasyonlar eksik olduğundan ötürü donuyor olabilir. Oyunu kapatıp masaüstüne dönmesi de ayrı bir dert zaten.

Oyun crack'SE normal. Muhtemelen randevu yaptığınız esnada konuşma dosyaları ve animasyonlar eksik olduğundan ötürü donuyor olabilir. Oyunu kapatıp masaüstüne dönmesi de ayrı bir dert zaten.

O oyunda crack koruma sistemleri biraz garip çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Galiba öyle ne yapabilirim bu sorunu? Oyun crack.

Korsana destek yok. Oyunu satın aldıktan sonra bu hata oluyorsa tekrar konu açınız.

Korsana destek yok. Oyunu satın aldıktan sonra bu hata oluyorsa tekrar konu açınız.

24 saat civarı kaydım var tekrar oynayamam o kadar teşekkürler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı