GTA 4 RTX 2060 %100 kullanılıyor

İşletim sistemi
Windows 10
Crash mı veriyor? Bu olmamalı. FurMark testi yaptınız mı? Ürünü 0 mı aldın.

Evet 0 ürün sadece GTA 4'de oluyor oyunun optimizasyon sıkıntısından dolayıdır diye düşünmüştüm FurMark testi de yapmıştım sıkıntı yok gözüküyordu. Cihazım notebook olduğundan fazla ısınıyor onu da FurMark testinde çıkınca noraml olarak algıladım.

Evet 0 ürün sadece GTA 4'de oluyor oyunun optimizasyon sıkıntısından dolayıdır diye düşünmüştüm FurMark testi de yapmıştım sıkıntı yok gözüküyordu. Cihazım notebook olduğundan fazla ısınıyor onu da FurMark testinde çıkınca noraml olarak algıladım.
Furmark testinde crash yemeden geçtiysen oyun ile alakalıdır diye düşünüyorum.

GTA 4'ün belirli bir VRAM kullanım limiti vardı diye hatırlıyorum. Steam Community'de yapacağın ufak bir araştırma ile nasıl arttıracağını bulabilirsin. Öte yandan %100 olması normal zaten, olması gereken o. Ben 1660 Ti arkadaşım 2060 kullanıyoruz, ikimizde de GPU Usage %50'nin üstüne çıkmıyor 1080P Ultra ayarlarda. FPS genel olarak yüksek ama sürekli drop giriyor ve gerçekten inanılmaz sinir bozucu oluyor.

GTA 4'ün belirli bir VRAM kullanım limiti vardı diye hatırlıyorum. Steam Community'de yapacağın ufak bir araştırma ile nasıl arttıracağını bulabilirsin. Öte yandan %100 olması normal zaten, olması gereken o. Ben 1660 Ti arkadaşım 2060 kullanıyoruz, ikimizde de GPU usage %50'nin üstüne çıkmıyor 1080P Ultra ayarlarda. FPS genel olarak yüksek ama sürekli drop giriyor ve gerçekten inanılmaz sinir bozucu oluyor.

Hocam commandline dosyasıyla VRAM sorunu çözülüyor ama dediğiniz gibi drop oluyordu sonra nasıl oldu bilmem oyunu sürekli çalıştırıp oynayınca kendiliğinden düzeldi,yükeleyemiyor herhalde ondan oluyor berilli bir görevden sonra düzeldi drop olayı bende...

Sistemin kullanılmasında bir sorun oluşacağını düşünmüyorum.

Sıcaklıklar dengesizce artmadığı sürece.

Yeni konular

Geri
Yukarı