GTA 4 siyah ekran sorunu

brkecann

Kilopat
Yer
Turkiye.
Daha fazla  
Oyun açılıyor. Her şey normal Play tuşuna bastım. Oyun açıldı Rockstar yazılarını geçmiyor. Hatta Rockstar'ın notu bile gelmiyor bile oyun açılıyor siyah ekran oluyor.

gta 4 siyah.png

Sebebi ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Belgelerim'de config dosyasi vardir onu sil demistim. Oyun kisayoluna sag tikla grsfik islemcini secip dene.
GTA IV Pc platformu için baya optimizasyon sorunu olan bir oyundur. Hevesle 62 TL'ye almıştım Orijinal CD olarak. Oynayamadım bir türlü, Windows Live hesabı açmak da baya uğraştırıcı.

Ekran kartinin 940mx oldugunu tahmin ediyorum. Her sey yeterli suanda. Oyunun config dosyasi var ise silip dener misin? Bir de harici GPU ile calistigina emin ol.

Ekran kartinin 940mx oldugunu tahmin ediyorum. Her sey yeterli suanda. Oyunun config dosyasi var ise silip dener misin? Bir de harici GPU ile calistigina emin ol.
Şimdi deneyeceğim.

Config dosyası c:/program dosyaları (x86)/Rockstar Games/Grand Theft Auto IV/pc/audio da bi tane "Config" yazan var, o mu?
Zaten ben oyunu Recep Baltaş abimize yaptırmıştım 1 sene önce. Oyun gayet normal bir şekilde çalışıyordu. Formattan sonra oldu bu olay. Şimdi bu proftech abimin denediği çözümde olmadı, nolacak bu oyun ya? 1 aydır çözüm arıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı