GTA 4 "Social Club Login Failed" Hatası

Subizaretta

Hectopat
Daha fazla  
GTA 4'üm var, online oynamak istiyorum bu yüzden Social Club'a girmek zorundayım. Fakat resimde de gördüğünüz gibi şifre yanlış diyor. Social Club internet üzerinden aynı hesapla girebiliyorum, oyunda giremiyorum. Offline ile oynayıp oyun içinden de girmeye çalıştığım zaman Games for Windows Live hata veriyor. (0X80072751 hatası) Sürücülerim güncel, Games for Windows Live güncel. Ne yapabilirim? Yardımlarınızı bekliyorum.
GTA4.png

Arkadaşlar social club'ın sitesinde bu dosyaları indirin diye 2 tane link vermiş 2 sinden de setup çıkıyor setupları kurarken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. Lütfen 2 aydır bu sorunla uğraşıyorum multiplayer oynamak istiyorum artık. Setup kurulmadan hata veriyor, bütün dosyaları gta 4 ün içine atmayı denedim gene olmadı yani bu setup niye kurmuyor bilmiyorum.

EFLC.png

game install folder.png

folder error.png

Anlaşılan kimsenin bu konuda fikri yok ki 9 gündür bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Onu yapıp girsem bile olmuyor ki her çözümü denedim yok bulamıyorum hiçbir şey :(
Birde GFWL böyle hata veriyor ;

9GoyBk.jpg
0ynd58.jpg
ZYk4ya.jpg

Bütün GFWL ile alakalı şeyleri kaldırdım sizin linkinizdeki dosyayı indirip kurdum sonuç hala aynı login error a devam.

Bi kere oyunu yanlış kurmuşsun en başta. Oyunun dosyaları bulunamıyor. Oyunu nereden alıp nasıl kurdun ?
Recep bey ben Subizaretta. (Öbürkü hesap ban yiyince bunu açtım hemen cevap vereyim diye.) Steam'den almıştım oyunu D klasörüne yükleme yapmıştım oyunu sildim C klasörüne baştan yükleme yaptım. Rockstar games'in indir dediği şeyleri yeniden indirip buraya yazmaya çalışacağım.

Ban yiyeceksem yiyeyim ben bu sorun için ne zamandır bekliyorum gireyim de multiplayer oynayayım diye, en sevdiğim oyunlardan biri gta 4 belki birşeyler diyecek Recep bey. Erken cevap yazayım dedim öbür türlü bekleyecektim daha fazla. :cry:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı