GTA 4 "Social Club login failed. Please try again" hatası

vequeqz

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Öncelikle bu konuyu açacak uygun bir başlık bulamadığımdan burada açma gereksinimi duydum. Eğer yanlış yere açtıysam şimdiden özür dilerim. Şimdi sorunuma geçeyim. Kısa süre önce Steam'den GTA 4 aldım. Online oynamak için Social Club hesabı açtım ama oyunu açtıktan sonra gelen yere E-Mail ve Şifremi yazıyorum ancak şöyle bir hata veriyor: "Social Club login failed. Please try again." Bu hatayı alıyorum. Her ne denediysem olmadı. Ben bu oyunu online oynamak için aldım ama online oynayamıyorum. Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar. (Özellikle Moderatörler(y):vıy:)

[Updated 5/18/16] Problems logging into Social Club to launch GTAIV for PC

Linkini verdiğim siteden aşağıda da linkleri bulunan sayfaya geçiş yapıyoruz.Paketleri indirip kurun social club sorunu ortadan kalkacaktır.
İyi oyunlar.

GTA IV Patch [May 28, 2010] Grand Theft Auto IV Patch 7 -- Title Update v. 1.0.7.0 (English) / 1.0.6.1 (Russian) / 1.0.5.2 (Japanese)

EFLC Patch Grand Theft Auto Episodes from Liberty City Title Update 1.1.2.0 ("Patch 2")
Daha az göster
Dediğiniz yaptım fakat setuplar kurulmuyor ? nasıl yaparım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı