GTA 4 son görevde helikopter gözükmüyor

İşletim sistemi
Windows 11

volkandemirel1

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
RTX 4050
İşlemci
İ5 13420H
Arkadaşlar, GTA 4'te son göreve kadar geldim.
Herkeste helikoptere tırmanma sorunu oluyor. Bende ise helikopter gözükmüyor ve bir süre sonra oyundan atıyor. YouTube'dan baktım çözümlerine yapıyorum hiçbir işe yaramıyor. Oyunu bitirmek istiyorum ama bitiremiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz motorla kıyıdan ilerlerken helikopter hemen solunuzda denizin üstünde uçuyor. Belli bi süre gittikten sonra rampaya doğru zaten sarı ok beliriyor oraya doğru sürerseniz direkt ara sahneye atlayacaktır.

Siz motorla kıyıdan ilerlerken helikopter hemen solunuzda denizin üstünde uçuyor. Belli bi süre gittikten sonra rampaya doğru zaten sarı ok beliriyor oraya doğru sürerseniz direkt ara sahneye atlayacaktır.
kanka rampadan atlıyorum niko helikoptere tutunuyo ama helikopter gözükmüyo ve space basınca hiçbişey olmuyo

Helikoptere atladığın sırada oyunu durdurup aşağıdaki videodaki adımları yapman lazım. Korsan veya orijinal fark etmeden her versiyonda yaşanıyor bu sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Anlattığınıza göre oyun direkt bozuk gibi korsan mı bilmiyorum ama orijinal oyunda böyle bir şey mevcut değil, oyunun eksik inme durumları da olabilir.. Dosya bütünlüğünü doğrulayın.
oyunu steamden aldım. dosya bütünlüğünü de doğruladım , değişen birşey yok

Helikoptere atladığın sırada oyunu durdurup aşağıdaki videodaki adımları yapman lazım. Korsan veya orijinal fark etmeden her versiyonda yaşanıyor bu sorun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
aynısını yaptım maalesef sonuç aynı. benim için çokta bir sorun değil belki bir çözümü vardır diye yazdım ama yok gibi görünüyo

Helikoptere FPS sorunlarından ötürü tırmanma sorunları vs. evet var ama görünmemesi gibi bir sorun yok normalde. Tekrar bile indirmek gerekebilir oyunu.

FPS'yi 60'a sabitleyebiliyorsanız bi deneyin. FF ile yapabilirsiniz ve birçok sorunu giderir.

Yeni konular

Geri
Yukarı