GTA 4 Steam açılmıyor

Agony07

Picopat
Daha fazla  
GTA 4 Steam'den oynaya basıyorum Rockstar Launcher'e atıyor orada ise playnon Steam yazıyor yani döngü var ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam giedim o hesapla ama herhangi bir şey yapamıyor info var sadece altında.

Unlinked yapmak için Rockstar Support üzerinden iletişime geç durumu söyle. Benim de başıma geldi rapor açtım. Sizden hesabın gerçek sahibi olduğunuzdan emin olmak için birkaç şey isteyecekler (Steam profiliniz açıkken ekran görüntüsü vs. olması lazımdı). Bunları yaptıktan sonra Rockstar ile Steam hesabınızı ayıracaklar ve siz sıfırdan hesapları birbirine bağlayabileceksiniz.

Ekran Görüntüsü (26).jpg

Bu Steam bağlı hesap.

Ekran Görüntüsü (27).jpg

Bu Rockstar Launcher.

Ekran Görüntüsü (28).jpg

Bu da yeni oluşturduğum hesap Steam yok. ne yapmam lazım hocam

Unlinked yapmak için Rockstar Support üzerinden iletişime geç durumu söyle. Benim de başıma geldi rapor açtım. Sizden hesabın gerçek sahibi olduğunuzdan emin olmak için birkaç şey isteyecekler (Steam profiliniz açıkken ekran görüntüsü vs. olması lazımdı). Bunları yaptıktan sonra Rockstar ile Steam hesabınızı ayıracaklar ve siz sıfırdan hesapları birbirine bağlayabileceksiniz.

Hocam sizde de mi play on Steam diyordu.

Play on Steam'e basıyorum Steam'e atıyor oradan oynaya bastığımda uygulama zaten çalışıyor diyor.

Eki Görüntüle 1468887

Bu Steam bağlı hesap.

Eki Görüntüle 1468888

Bu Rockstar Launcher.

Eki Görüntüle 1468889

Bu da yeni oluşturduğum hesap Steam yok. Ne yapmam lazım hocam

Hocam sizde de mi play on Steam diyordu.

Aynen öyle yazıyordu. Hatta şu anki hesapta da GTA IV var bir ara indirip oynamak istedim sizi gibi Play on Steam yazıyordu. Rockstar sitesinden bakınca hesabın diğer Steam hesabı ile eşleştirmiş olduğumu gördüm. Support üzerinden ticket açıp hesabın unlinked yapılmasını talep ettim. Daha sonra tickete takip etmedim :D Ama daha önce de başıma gelmişti. Gerekli kontrolleri sağladıktan sonra hesapların bağlantılarını kestiler ve tekrardan yeni bir Steam hesabı ile eşleştirebilmiştim.
Bu site üzerinden giriş yapıp ticket oluşturun. Yanlış hatırlamıyorsam 72 saat içinde problem çözülmüştü(Bunun sebebi de Rockstar'ın ABD'de olması ve saat farkı.)

Yeni konular

Geri
Yukarı