GTA 4 Steam Key Girme

Hakkibey

Hectopat
Daha fazla  
Bugün GTA 4'ü aldım oyun kütüphaneye eklendi girip oynanıyor ama Steam bana bir key verdi ve bunu nereye gireceğimi bilmiyorum.

İlk başta çıkan Social Clup ekranında giriş yapma bölmeleri gelmiyor.
Ayrıca oyuna girdiğimde yukarıdan bir Windows Live bölmesine hangi profili yazmalıyım?

İlk kez Steam'den oyun aldım yardım ederseniz sevinirim.

Bugün GTA 4'ü aldım oyun kütüphaneye eklendi girip oynanıyor ama Steam bana bir key verdi ve bunu nereye gireceğimi bilmiyorum.

İlk başta çıkan Social Clup ekranında giriş yapma bölmeleri gelmiyor.
Ayrıca oyuna girdiğimde yukarıdan bir Windows Live bölmesine hangi profili yazmalıyım?

İlk kez Steam'den oyun aldım yardım ederseniz sevinirim.
Windows Live kendin oluşturacaksın. Kendi E-Mail'ini falan gir. Sonra Key isteyecek. Oraya gir. Olursa teşekkür yerine beğene tıkla (y)

Games for Windows Live denilen pencere var oradan hesap girişinde kullanıyorsun.

windows live otamatik olarak girilmiş geldi ama hotmail ve şifre yerine yazınca kabul etmiyor. Sonrasında key istemedi. Birde oyuna başlarken social clup'a girmek için gelen kısımda maili ve şifreyi gireceğimiz yer yok.

Social Club'a girmeyeceksin zaten. Otomatik oluyor. Ben de satın aldım oradan biliyorum. Live profili kendin yeni oluşturacaksın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı